Kaip gauti raumenis 14

Stiprus treniravimas, naudojant jūsų kūno svorį arba lengvesnį laisvą svorį atsparumui, yra tinkamas jaunimo raumenims įgyti būdas. Nors sunkiasvorių kėlimo ir kultūrizmo pratimai tinkami suaugusiesiems, jaunasis kūnas dar negali pasiruošti sunkiems kroviniams, kuriuos gali pakelti suaugusieji. Pradėdami rimtą sunkiosios atletikos programą, kol jūsų skeleto sistema bus visiškai išvystyta, galite palikti jus pažeidžiamus sužalojimus, kurie gali trukdyti jūsų gebėjimui raumenį statyti ateityje. 14 metų vyras turi raumenis, nerizikuojant sužaloti.

Prieš bet kokią veiklą traukite savo širdies ir kraujagyslių sistemą 10 minučių sušilti. Prieš treniruotę trunkantį treniruotę, šokinėjimą ar kt., Reikia didinti ištvermę ir sumažinti sužalojimo tikimybę.

Atlikite kūno svorio pratimus, pvz., “Pushups”, “situps”, “pullups” ir “squats”, kai pradedate vystyti raumenis. Pabandykite atlikti kiek įmanoma daugiau kiekvieno pratybų, o palaipsniui padidinkite savo skaičių, kai pradėsite tobulėti.

Pakelkite lengvesni svoriai su daugybe pasikartojimų. Bet kokia sunkiosios atletikos pratybos jums reikia pasirinkti svorį, kuris leidžia atlikti nuo 10 iki 15 kartų per tris ar keturis rinkinius. Jei negalėsite atlikti daugybės kartų, naudokite lengvesnį svorį, kol gausite daugiau jėgų.

Sutelkite dėmesį į sudėtinius pratimus, kurie apima daugiau kaip vieną bendrą judėjimą. Šie pratimai, tarp kurių yra suolelio spaudimas, negyvas pakėlimas ir svorio pritūpimai, vienu metu aktyvina daugiau raumenų skaidulų, dėl ko per trumpesnį laiką gaunama daugiau raumenų. Galite pradėti sutelkti dėmesį į izoliuotus raumenis, kai jūsų pagrindiniai raumenys tampa didesni, kai jums senesni.

Koncentruokite savo formą, kai pakeliate. Daugelis sunkios vilkikų sužalojimų yra dėl blogos formos, kurios leidžia “apgauti” ir pakelti daugiau svorio, nei jūsų raumenys yra kitaip pasiruošę. Tinkamos formos, kaip jauno svorio, mokymas suteiks jums tvirtesnį pagrindą jūsų vėlesniuose kultūrizmo metais.

Išvystyk visą savo kūną, o ne tiesiog susitelkę į puikius raumenis. Nors gali būti pagunda sutelkti savo treniruotę į rankas ir krūtinę, neužmirškite kojų ir nugaros.

Valgyk daug maisto. Riebalų įgijimas yra susijęs su tuo, ką jūs valgote, kaip jūs pakeliate. Kol esate jaunas, jūsų metabolizmas bus greičiausiai. Tai užima daug kalorijų, kad suteiktų jums maistinių medžiagų, kurių reikia raumenims išauginti. Valgykite aukštos kokybės, baltymų turinčius maisto produktus ir pabandykite ką nors valgyti bent kas dvi valandas.