Kaip ištempti raumenis

Pratimai dažniausiai stumiami į šoną pratimo procedūrų metu, bet reguliuojamoje lankstumo užtikrinimas sumažina sužalojimo riziką ir pagerina judesio spektrą. Itin svarbu, kad ilgos valandos, paprastai praleistos sėdint, gali tapti griežtos. Kai tai atsitiks, jie gali traukti ant dubens, o tai savo ruožtu paveikia jūsų laikyseną ir gali sukelti apatinius nugaros skausmus. Tačiau, reguliariai tampant, galite išlaikyti savo lūžius lanksčiai ir išvengti posturo problemų.

Užpildykite savo glotą, ištempiant rutiną vieną ar du kartus per dieną. Prieš kiekvieną seansą pėsčiomis ar kita lengva aerobika praėjus 5-10 minučių, kad padidėtų kūno temperatūra. Kai jūsų raumenys šiltesni, jūs galite išplėsti raumenis. Jūsų ištempimo rutina taip pat gali būti užbaigta iš karto po jūsų kardio treniruotes.

Įsijunkite į padėtį, kurioje jaučiatės silpnas diskomfortas, o tada palaikykite 30-60 sekundžių.

Pradėkite savo ištempimo rutiną, naudodamiesi stovinčia žvakes. Veido ant aukšto paviršiaus kaip stalas. Padėkite vieną koją aukštyn ant paviršiaus, kad jūsų kelis būtų sulenktas, o apatinė kojos išorė stovi ant stalo. Laikydami savo nugarą tiesiai, lenkdami į priekį juosmeniu, kol pajusite savo glutes ir tada laikysite šią poziciją. Kai baigsite, perjunkite kojas.

Įtraukite gulintį glotą į savo tęsiamą treniruotę. Atsigulkite ant nugaros ant pratimų dangos, kai jūsų keliai sulenkami ir kojos yra ant grindų. Kryžkite viena kojelę ant kitos, kad apatinė kojelė atsistotų ant kitos kojos šlaunies. Suspauskite šlaunies nugarą abiem rankomis ir traukite koją link krūtinės, kol jaučiatės ruožas ir laikote šią poziciją. Perjungti kojas.

Baigti savo tempimo sesiją su sėklos glutų ruožas. Sėdi aukštyn, kai jūsų keliai sulenkti, o kojos yra ant grindų. Kryžkite viena kojelę ant kito, laikydami savo dilbį ant priešingos kojos šlaunies. Laikydami nugarą tiesiai, lenkdami į priekį juosmens link, kol atsiras lengvas diskomfortas. Perjungti kojas.