Kaip mokyti 5 metų amžiaus važiuoti dviračiu be treniruočių ratų

5 metų amžiaus mokymas važiuoti dviračiu dviračiu yra ne toks siaubingas užduotys, kokios gali atrodyti ir suaugusiems, ir vaikams. Nors naudojami treniruočių ratai, važiavimas su vaiku ir kitos šiek tiek nepatogios praktikos yra sėkmingos, jas dažnai sunku padaryti. Paprastesnis būdas, leidžiantis vaikui išmokti pakelti dviratį su pašalintais pedalais, leidžia daug lengviau pereiti iš triračio į dviračius. Kai 5-erių metų vyras yra patogus važiuoti, vėl įjunkite pedalus. Vaikas turėtų važiuoti daug greičiau ir sklandžiau.

Pasirinkite dviračiu, leidžiančiu 5 metų senumo patogiai sėdėti ant sėdynės ir padėkite abi kojas lygumoje ant žemės, kai sėdynė yra žemiausiu lygiu.

Susipažinkite su vaiku su dviračio dalimis, įskaitant pedalus, krumplius, ratus, stabdžius ir vairo mechanizmą.

Atlaisvinkite sėdynės spaustuko greito atleidimo arba užpakalinio varžto varžtą ir nustatykite sėdynę žemiausiu lygiu. Sureguliuokite sėdynę tinkamai ir priveržkite sėdynės spaustuką. Nuimkite kiekvieną pedalą su reguliuojamu veržliarakčiu. Atlaisvinkite ašies veržles, kad pašalintumėte visus treniruočių ratus. Pakeiskite ir priveržkite ašies veržles.

Pasirinkite minkštą, žolinę zoną be kliūčių. Suknelė 5 metų amžiaus su kelio ir alkūnės apsauga ir dviračiu šalmu.

Pavesti vaikui pakelti dviratį ir sėdėti ant sėdynės. Įsitikinkite, kad jo kojos gali pasiekti žemę ir kad be jūsų pagalbos jis gali lengvai nuimti dviračiu.

Vaikui leiskite judėti į priekį dviračiu, tiesiog nušluostydami dviračiu naudodamiesi kojomis. Tęskite tai praktikuoti tol, kol vaikui nebus malonu ilgai vaikščioti, neliesdami žemės. Tokiu būdu praktikuojantis procesas sukuria pusiausvyrą ir kontrolę.

Išmokyti 5 metų vyrui pasukti dviračiu judėdamas vairas, kai ji yra patogi važiuoti tiesiai. Taip pat mokyk vaiku sustoti rankiniu stabdžiu.

Pakeiskite pedalus. Vaikui leidžiama važiuoti dviračiu su pedalais, retkarčiais važiuojant dviračiu. Tuo metu galite pastebėti, kad vaikas greitai pradeda vaikščioti. Tęskite tai praktiškai trumpais atstumais, kol vaikas visiškai nepatogu važiuoti dviračiu.

Nurodykite vaikui, kaip važiuoti atgal, kad galėtumėte sustabdyti stabdžius, jei dviratis turi greitus stabdžius. Praktiškai sustokite, kol vaikas patogiai naudos stabdžius.