Kaip mokyti plaukti komandos tyrimus

Plaukimas gali būti konkurencingas sportas jauniems ir seniems sportininkams. Nesvarbu, ar esate visą laiką treniruojantis plaukikas, ar naujos sporto šakos, išbandymai su plaukimo komanda gali būti įtemptas laikas. Su atsidavimu ir mokymu jūs galite padidinti savo galimybes plaukti komandą. Mokymo režimai plaukikams turėtų apimti reguliarų plaukimo, stiprumo ir kondicionavimo mokymą ir kryžminį treniruotę, kai baseinas jums nėra prieinamas.

Parodykite, kad rimtai plaukioja. Investuokite į gerą maudymosi kostiumėlį, akinius ir plaukimo dangtelį. Jų galima įsigyti sporto geroje parduotuvėje arba plaukioti specializuotoje parduotuvėje. Turėdamas tinkamą įrangą, jūs rimtai įsitikinę, kad įsipareigojijate komandai.

Pradėkite plaukti kuo anksčiau. Jei žinote, kad norite prisijungti prie plaukiojančios komandos, įplaukite į baseiną kuo greičiau. Prisijunkite prie sporto salės ar vietos baseino. Lengvai pasiekiamas baseinas leis lengviau treniruotis.

Sužinokite pagrindinius plaukimo smūgius. Jei galite atlikti įvairius smūgius, galite parodyti savo universalumą, kuris gali būti naudingas komandai. Keturi konkuruojančių plaukiojančių smūgių stiliai yra backstroke, brosas, drugelis ir freestyle.

Plaukti reguliariai. Nacionalinė sporto medicinos akademija rekomenduoja 30 minučių širdies ir kraujagyslių pratimai penkias dienas per savaitę. Naudokite plaukiojimą kaip savo širdies ir kraujagyslių pratybų formą.

Kryžminis traukinys. Dienomis, kurių negalite paversti baseinu, dalyvaukite kitokiomis fizinio aktyvumo formomis. Važiuokite važiuodami, važiuokite dviračiu, naudokite elipsinę mašiną ar dalyvaukite aerobikos veikloje. Kitos formos širdies ir kraujagyslių veikla padės didinti ištvermę.

Atlikti sausumos treniruotes. Dirbk su pratimais, nukreiptais į kojas, rankas ir pečius. Tikslus kojelių priauginimas, pečių presai ir kėlimo svoriai. Sutelkite dėmesį į jūsų rankų, pečių ir kojų ištempimą. Atlikite pečių ratą, pečių pleiskanos, pasipriešinimo grupės pratimus, rankos apskritimus, kumščiojo ruožus, keturgalvių ruožų ir veršelių ruožus.