Kaip nuimti dviračio šakę ir stiebą

Dviračio ir šakės pašalinimas iš jūsų dviračio nėra profesionalus uždavinys. Naudodami šiek tiek elastingą tepalą, galite lengvai pasikeisti naują kamieną arba naują šakę be pjovimo kabelių arba kreiptis į vietinius dviračių specialistus. Standartinė dviračių sistema yra nesiūlių stiebas ir šakės, kurios pakeičia senesnių dviračių sriegius. Neišvartu stiebo ir šakutės keitimas reikalauja šešiakampių veržliarakčių rinkinio ir nieko kito; jums nereikės pašalinti laisvų rankų įrangos, kad užbaigtumėte apsikeitimą. Jei keičiate šakę, įsitikinkite, kad jūsų rėmas ir ratas yra tinkamo dydžio ir kad prieš pradėdami apsikeitimą turite suderinamų stabdžių.

Nuimkite priekinį ratą nuo šakės. Su greito atpalaidavimo smaigaliais ratas laisvai nusileis, kai atlaisvinsite atleidimą. Toliau atjunkite ratlankio stabdžius, nuimdami kabelio galą nuo stabdymo mechanizmo. Jums nereikia iškirpti kabelio.

Ištraukite stabdžius nuo savo priekinės šakės. V-stabdžiams yra du į priekį nukreipti šešiabriauniai varžtai, esantys keletą colių žemyn nuo laisvų rankų įrangos abiejose šakės pusėse. Sumontuoti stabdžiai pritvirtinami prie vieno taško virš rato. Atlaisvinkite šešiakampį varžtą ir nuleiskite varžtą ir stabdžių mechanizmą nuo kalno, kad būtų galima pasirinkti stabdžių konstrukciją. Jums nereikia atjungti kabelio. Diskiniai stabdžiai pritvirtinti prie šakės šalia jūsų rato ašies su šešiabriauniais varžtais ir juos lengva nuimti.

Atsukite keturis šešiabriačius varžtus, jungiančius vairą su koto. Atsukite šiuos varžtus keletą kartų, pasukdami varžtus, kad būtų išlaikyta įtampa net tada, kai visos keturios dalys yra laisvos ir rankena laisvai sukasi. Atlaisvinkite varžtus likusiu keliu ir visiškai išimkite lenktynes ​​nuo stiebo. Jums nereikia atsieti kabelių, bet galbūt norėsite pritvirtinti rankeną prie savo rėmo, kad nebūtų sukama ar traukiama kabeliai.

Atsukite šešiakampį varžtą, kuris apsaugo laisvų rankų įrangos viršutinį dangtelį. Šis varžtas nėra labai įtemptas ir jį lengva nuimti. Išimdami viršutinį dangtelį, nuimkite tarpiklius virš šerdies.

Atlaisvinkite du šešiabriaukius varžtus, kurie tvirtai pritvirtina stiebą prie vairo vamzdžio. Kai šiek tiek atlaisvinsite varžtus, jūsų stiebas ir likę tarpikliai turi būti užlenkti ir išjungti vairo vamzdį. Dabar galite nulenkti visą šakutę iš laisvù rankù çrangos, nugrimzdami šakutę.