Kaip padidinti vyrų ištvermę

Seksualinė galia yra svarbi daugumos vyrų gyvenimo dalis. Noras visiškai patenkinti meilužio yra tikslas, kuris paprastai reikalauja ištvermės vyro partnerio daliai. Mieli mėgėjai ilgai siekia pagerinti savo ištvermę miegamajame. Laimei, sugebėjimą atidėti kulminaciją gali sukurti tie, kurie pastangas. Orgazmo uždelsimo metodai kartu su kitais konkrečiais pratimais ir pastangomis gali pagerinti seksualinę ištvermę, padidindamos abiejų partnerių malonumą.

Imkitės žolių, galinčių padidinti testosterono kiekį, pvz., Epimedium grandiflorum, Tongkat ali ar Mucuna pruriens. Rasti šias žolelėmis vietos papildymo parduotuvėse. Laikykitės rekomenduojamų pakuočių dozių. Pateikite savo pasirinkimo laiko priedą darbui, nes poveikis nebus nedelsiant.

Keiskite savo dėmesį, kai artėja prie orgazmo. Priversk save keletą minučių galvoti apie kažką nemalonių, kol pasireikšdavo noras ejakuliuoti.

Masturbuokite kelias valandas prieš seksu su savo partneriu. Tai padės jums atidėti orgazmą lytinių santykių metu.

Praktikos “išspausti” technika. Atlikite tai pasitraukdami iš makšties lytinių santykių metu ir nuspaudę varpos galvą, kol ji tampa šiek tiek desensibilizuota. Jūs galite tai padaryti keletą kartų per lytinius santykius, kad vėlesnė ejakuliacija ir “mokytų” sau ilgiau.

Įdėkite akių kremą ant varpos galvos. Rinkoje yra keleto kremo, kuriame yra lidokaino arba kitų anestetikų, kurie gali būti saugūs varpui. Užpildykite mažą kiekį varpos galva, palikite ją keletą minučių, prieš tai pamiršite, nuvalykite. Tai padeda mažinti pojūtį, leidžiančią vengti orgazmo.

Žiūrėkite seksualinį gydytoją apie savo vyrų ištvermės didinimą. Kvalifikuotas specialistas gali kurti planą, kuris padėtų jums padidinti seksualinę ištvermę. Jūsų partneris taip pat gali būti paprašytas dalyvauti terapijoje.

Paprašykite savo gydytojo apie antidepresantų vartojimą. Daugeliu atvejų seksualinė ištvermė gali būti susijusi su emocine ir fizine problema. Jūsų gydytojas gali rekomenduoti antidepresantų gydymo būdus, kad pagerintumėte savo seksualinę sveikatą.