Kaip pagerinti maudymosi laiką 11-12 metų amžiaus?

Plaukimas gali būti labai konkurencingas sportas net 11-12 metų žaidime. Didelis spaudimas yra jaunimo plaukikams atlikti savo žaidimo viršuje, kad laimėtų plaukti. Kai kurie plaukikai gali būti natūraliai sparti, o kitiems gali prireikti mokymų, kad pasiektų geresnius plaukimo laikus. Per reguliarius fizinius pratimus, plaukimo praktiką ir stipriąsias treniruotes 11-12 metų amžiaus vaikai gali pagerinti savo plaukimo laiką.

Praktikuoti skirtingus smūgius. Leisk vaikui išbandyti įvairius smūgius, įskaitant krūtinę, drugelį, freestyle ir backstroke. Leisk vaikui ištirti jų stipriąsias puses ir silpnybes.

Turi konkursus. Susikurkite draugiškų varžybų savo vaiko plaukimo komandoje. Draugiškas konkursas gali paskatinti vaiką sparčiai plaukti ir suteikti jai visiems.

Plaukti reguliariai. Plaukimas yra širdies ir kraujagyslių pratybų forma. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja vaikams dalyvauti 60 minučių širdies ir kraujagyslių pratybų per dieną.

Kryžminis traukinys. Leiskite vaikui sukurti ištvermę ir greitį kryžminio mokymo būdu. Ar vaikas turi pasirinkti kitą sportą ar fizinę veiklą, įskaitant važiavimą, greitą vaikščiojimą, šokinėjimą, krepšinį, šokius, futbolą ar aerobiką. Kryžminis mokymas netrukdo vaikui prarasti palūkanų plaukioti, suteikiant įvairovę.

Dalyvavimas šviesos jėgos treniruotėse. Pasak “Nacionalinės sporto medicinos akademijos”, treniruočių trukmė 2-3 kartus per savaitę. Turi vaiko atlikti kojos pratęsimus, pritūpimus, lunges, tricepso garbanos ir bicepo pratęsimus. Raumenų vystymasis padės vaikui greičiau judėti vandenyje.