Kaip plaukti akiniais

Plaukimas gali būti šiek tiek kliūtis žmonėms, kurie yra trumparegiai. Vanduo gali sugadinti regėjimą per jūsų lęšius, tačiau dar didesnį susirūpinimą kelia tai, kad akiniai atsilieka nuo veido, kai maudosi. Jei turite silpną regėjimą ar yra natūralaus vandens telkinio, pavyzdžiui, ežero, jūsų akinius galite rasti sunku ar net neįmanoma. Svarbu plaukioti su akiniais, kad įsitikintumėte, ar jie tvirtai pritvirtinti prie galvos. Jei esate dažnas plaukikas, antrasis korekcinių akinių komplektas gali būti gera idėja.

Naudokite elastingus akinių laikiklius, kad apvyniotumėte galvos galą ir laikykite akinius pagal jų šventyklos patarimus. Šie laikikliai tvirtai apsaugo akinius nuo galvos, pašalindami riziką prarasti juos plaukiant. Jūs gausite vandenį ant lęšių, bet turėsite gerokai patobulintą regėjimą, lyginant su regėjimu be akinių.

Uždėkite didelius akinius per akinius, kad ribotumėte vandens srautą į akis ir padėtumėte laikyti akinius. Tai nėra didelis pagerėjimas, palyginti su elastingais akinių laikikliais, tačiau gera, didelė apsauginių akinių pora gali sukurti šiek tiek veiksmingą sandarą aplink veido ir akinius, dėl kurių sumažėja vandens kiekis, kuris patenka į lęšius ir akis.

Pakeičia akinius su receptiniais akiniais. Jei norėsite daug plaukioti, o taip pat reikės dėvėti akinius, apsvarstykite galimybę gauti antrą porą receptinių lęšių, tinkamų vandeniui. Šie akiniai suteiks jums reikalingą regėjimo korekciją, ribodama akis besiliečiančią vandenį. Jūsų regėjimas bus pagerintas tiek virš vandens, tiek žemiau jo.