Plaukioja gerai blogiems keliams?

Plaukimas siūlo nedidelį treniruotę, jei turite blogus kelius. Skirtingai nuo svorio veikiančių veiksnių, kurios kenkia jūsų kojoms, kai kojos pasiekia kietą paviršių, plaukimas leidžia jums judėti per vandenį, nedidinant kelio. Dauguma žmonių gali ilgiau vaikščioti vandenyje be didelių pastangų ar sąnarių skausmo.

Keletas su sportu susijusių judesių gali sukelti blogus kelius. Staigus stabdymas, pernelyg lankstus ir nepatogus nusileidimas po šuolių, prasideda ir pasisukimai gali sukelti kelių sužeidimus. Tenisas, krepšinis, futbolas ir futbolas yra keletas sporto šakų, galinčių sukelti kelių sąnarį ar pernelyg didelę įtaką, o tai gali sukelti kelių skausmą. Plaukimas paprastai būna lengvesnis keliuose, bet išvengti drugelio insulto, jei turite blogus kelius.

Plaukimas laikomas intensyviu aerobiniu pratimu. Norėdami gauti tinkamą fitneso naudą iš plaukimo, plaukite mažiausiai 150 minučių per savaitę. Tai gali būti padaryta 30 minučių penkių dienų per savaitę ar viskas, kas Jums patogiausia ir patogiausia, jei tenkinsite minimalius reikalavimus. Kad pasiektumėte maksimalią naudą sveikatai ir svoriui, palaipsniui dirbkite plaukiant 300 minučių per savaitę.

Kelio skausmas yra dažnas skundas dėl artrito. Pasak Vašingtono Ortopedijos ir sporto medicinos universiteto, Plaukimas gali sumažinti sąnarių standumą, sustiprinti raumenis aplink sąnarius, sustiprinti kaulus ir pagerinti bendrą tinkamumą. Plaukimas taip pat gali pagerinti depresijos simptomus ir sumažinti chroniškų ligų, tokių kaip širdies ir vėžio, riziką. Vandens sportas su draugais ir šeima taip pat gali būti aerobinis.

Jei pasirinksite plaukti netinkamais keliais, apsvarstykite savo sprendimą savo gydytojui ar fizioterapeutui, kad nustatytumėte įprastą savo fitneso lygį ir kelius. Jūsų gydytojas gali pasiūlyti išplėsti ir sustiprinti pratimus kartu su maudymu. Jei nenorite dirbti kietu ar skausmingu keliu, tai gali dar labiau pabloginti simptomus ateityje. Jei to darote, skausmą neturite skaudėti, tai yra jūsų kūno signalas, kad galite sulėtinti ar sustabdyti. Pradėjus naują plaukiojimo būdą, jūsų raumenys gali jaustis šiek tiek skausmingai, tačiau tai sumažės, jei tęsite savo įprastą veiklą.

Priežastys

Dažnumas

Privalumai

Apsvarstymai