Važiuoja su svorio liemeniu blogai?

Kai kurie žmonės naudoja kulkšnies ar riešo svorį, kad padidintų vaikščiojimo ar bėgiojimo intensyvumą, tačiau dėl šios rūšies įrangos jums sunku sportuoti tinkamai. Kita vertus, svorio liemenėlės leidžia svorį paskirstyti centriniu būdu ir plačiau, todėl jos neturi įtakos jūsų formai. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pasirinkite svorio liemenę, lygią 5-10% savo kūno svorio. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradedant naują pratimų režimą.

Veiksmas yra veiksminga širdies ir kraujagyslių pratybų forma, tačiau galbūt norėsite padidinti intensyvumą, kad gautumėte daugiau fitneso pranašumų. Svertinės liemenėlės daro jūsų kūnui didesnį krūvį, dėl ko jūsų raumenys iškyla taip, kad neveikia tipiškas bėgimas. Tai skatina raumenų augimą, tinkamumą ir ištvermę.

Svertinės liemenės yra įvairių dydžių ir svarsčių. Dauguma jų turi nuimamą svorį, todėl galite pritaikyti liemenę savo treniruočių metu. Nepriklausomai nuo pasirinkto svorio liemenio tipo, įsitikinkite, kad jis neapsunkina, kol jį dėvi. Tinkamumas turėtų būti patogus ir suteikti jums visą judesio spektrą. Patikrinkite skirtingus modelius, kad nustatytumėte, kuris užtikrina tinkamą svorį be per didelės apimties. Būkite tikri, kad liemenė tvirtai ir patogiai tinka jūsų kūnui, kad išvengtumėte nelygumų, ir užtikrinkite, kad svoriai neatsitiktų prieš jus pakartotinai, kol vaikščiojate. Jei greitai atliekami pakeitimai yra svarbūs jūsų treniruotės įpročiams, pasirinkite modelį, kuris leidžia greitai pridėti ar pašalinti svorį.

Jei jums sunku išlaikyti pusiausvyrą, kai dėvite svertinę liemenę, arba jei sąnariai pradeda skauda, ​​nustokite naudoti liemenę ar ją apšviesti, kad nesukeltų šių problemų. Būtinas pusiausvyros lygis yra svarbus važiavimo metu, todėl nekelia pavojaus sužeisti save.

Jūs galite naudoti svertinę liemenę kitais pratimais nei bėgimas. Pavyzdžiui, “Sprinting”, dėvint svertinę liemenę, skatina geresnį fitneso lygį, kaip tai daro, kai atliekate lunges, “pushups”, pritūpimus, “pullups” ir kitus tipinius pratimus. Amerikos taryba pratybų pažymi. Nustokite naudoti liemenę, jei negalite užbaigti pratimų teisinga forma. Jei norite mažo intensyvumo mankštos, dėvėdamas liemenę, kuri yra maždaug 10 procentų jūsų kūno svorio, vaikščiojant, jūsų kalorijų skaičius padidėja 8 procentais, praneša “CNN”.

Funkcija

Nustatymai

Apsvarstymai

Kiti pratimai