Kaip naudotis amžinuoju kardio perforavimo krepšiu

“American Council for Exercise”, nepelno organizacija, teigia, kad boksas su sunkiu maišeliu turi daug naudos sveikatai, įskaitant geresnį stiprumą, širdies ir kraujagyslių būklę, pusiausvyrą ir raumenų tonusą. “Everlast Cardio Strike Bag” – tai lengvas, lankstus štampavimo maišas, kurį galite naudoti savo namuose.

Identifikavimas

“Everlast Cardio Strike Bag” – tai atskira štampavimo maišelis su tuščiaviduriu plastmasiniu pagrindu, kurį užpildai smėliu ar vandeniu. Didelis spyruoklis maišą pritvirtina prie pagrindo, todėl maišelis gali atsitraukti ir judėti, kai jį įstrigo. Krepšys pagamintas iš sintetinės polycanvas medžiagos, apvyniotos aplink pripučiamą oro pūslę. Maišą galite pakoreguoti aukštyn ir žemyn, esant didžiausiam nustatymui, jis yra 63 cm aukščio. Pėsčiųjų siurblys yra su perforavimo maišu.

Nustatyti

Prieš naudodamiesi perforavimo krepšiu, pagrindą reikia užpildyti smėliu ar vandeniu. Pasak “Everlast.com” svetainės, maišelis sveria apie 70 svarų, užpildžius vandeniu. Naudokite pėdos siurblį, kad padidintumėte oro pūsle. Padėkite prietaisą į vietą, esančią keliomis pėdų atviros erdvės aplink pagrindą, kad galėtumėte laisvai judėti maiše, todėl maišas nieko nepasikraus, kai jis pakils. Galite nusipirkti bokso pirštines ar įvyniojimus, kad apsaugotumėte rankas.

Pradedant

Jei esate naujokas boksui, pradėkite mokydamas pagrindinę bokso poziciją ir štampus. Tarkime, kad padalinta pozicija viena kojelė priešais kitą, centruokite svorį per savo kojų kamuoliukus, o ne ant jūsų kulnų. Praktika lengvai nulenkite krepšį su savo kairiuoju ranka, jei kovosite ne su ortodoksine pozicija. Visada laikykitės šiek tiek sulenkti alkūnes, neleiskite jiems visiškai ištiesti, kai pūsti maišą. Kai jaučiatės patogiai, pakelkite maišą, įjunkite kelis pėdos. Padarykite savo kelią aplink maišą, kaip jūs jabę į jį.

Treniruotes

Kadangi jūs tampate labiau pažįstami su pagrindiniais šūviais ir pėdomis, pridėti pažangių juda į jūsų štampavimo maišelį įprastai. Kad galėtumėte ištisą kūną treniruotis, pritvirtinkite pritūpimus ir lunges, kai važiuosi maiše. Kai jus domina sporto pagrindiniai štampai, į savo treniruotę įtrauksite dviejų, trijų ir keturių smūgių derinius. Prieš pradėdami Everlast perforavimo maišelį, visada sušilkite šiek tiek lengvų pėdų ar kardio. Traukiniu ant krepšio per dvi ar tris minutes treniruotes, kad imituotų tipinį apvaliojo bokso rungtynių ilgį.