Kaip užsigerti krūtinę per naktį

Krikščionys yra vienas iš sudėtingiausių jautienos gabalėlių. Trisluoksnė raumenų plokštė iš strypo krūtinės, ji pilna tankių raumenų skaidulų ir kieto jungiamojo audinio. Virta daugeliu metodų, tai būtų toks pat sunkus kaip ir senas batas. Jei keletą valandų ją sulenkite, tačiau krūtinys taps stebėtinai švelnus. Supjaustyti plonu grūdų skardžiu, tai daro puikų karštą patiekalą arba šaltą sumuštinių mėsą. Dažniausiai marinuojamas per naktį, kad pridėtų skonį. Tai yra keletas būdų.

Tradicinis raudonųjų vynų marinatas

Jei planuojate pagardyti krūtinę, lėtai kepdami jį skysčiu, tradicinis raudonojo vyno marinatas yra puikus pasirinkimas. Nupjaukite bet kokį riebalų perteklių iš krūtinkaulio ir lygiai supjaukite jį su bambuko skarda, kad padėtų marinatai prasiskverbti. Paruoškite raudonojo vyno butelį su lauro lapais, pipirų svogūnais, svogūnais, česnaku ir dviem ar trimis smulkintomis kadagio uogų. Sumaišykite mišinį 30 minučių, kol skoniai gerai įpilami į vyną, tada atvėsinkite. Padėkite krūtinę į plastikinę vonią arba indą ir užpilkite marinatą ant jo. Jei reikia, įpilkite vandens ar jautienos sultinio, kol nepasiekiama pakankamai marinatų, kad padengtų krūtinę.

Sausas sūris

Paprastas sausas sūrymas yra druskos, cukraus ir pagardų mišinys, skirtas mėsai pridėti skonį. Kruopšta košerio ar ėsdinimo druska ir 4 – 6 uncijos granuliuoto arba rudojo cukraus svaras sudaro gerą natūralų sausą sūrį. Išrinkite krūtinius 2-3 uncijų juodųjų pipirų, tada druskos ir cukraus. Vaisius jį per naktį su šiuo mišiniu bus paliekamas krūtinkaulio degustavimas, kaip gerai prieskoniais gabalėliu kepta jautiena po to, kai ji virta. Paliekant mišiniui keletą dienų, galų gale bus pagaminta žinoma kieta krūtinėlė, supjaustyta gabalais sumuštiniams.

Sausas prieskonių rudas

Vienu naktiniu sausu prieskonių mišiniu marinuoti krūtinę yra įprasta riebalų, kuriuos rūkykloje arba anglys kepsnyje bus rūkyta, metodas. Kiekvienas “grimzlė” turi savo receptą, tačiau yra keletas panašumų. Dauguma jų yra keletas kombinuotų paprikos arba rūkytos paprikos, druskos, rudojo cukraus, sausų garstyčių miltelių ir lukštų ar kitų rūkytos paprikos. Šį mišinį sudrėkinkite krūtiniu, tada įvyniuokite į foliją ar plastikinę plėvelę ir palikite per naktį. Pakartotinai sušukuoti krūtinę su bambuko skarda padės skoniui įsiskverbti į krūtinę.

Marinade įdėti

“Dry-rub” marinato variantas yra pastos marinatas. Panašiai kaip sausa riebalai, pirmiausia naudojami tie, kurie ketina kepti ar rūkyti kepti savo krūtinę. Pasteptas marinatas naudoja tą patį prieskonių pasirinkimą, kuris naudojamas sausai riebiams, bet sumaišomas su vienu ar daugiau skysčių, kad būtų pagaminta stora pasta. Kai kuriuose naudojamuose skysčiuose yra alaus, melasos, kečupas ar paruoštos geltonos garstyčios. Kai kurie pragmatiški virėjai netgi naudoja komercinį kepsnių padažą. Sumaišykite pastą ir patrinkite ją tolygiai per krūtinę, tada įpakuokite ją į plastikinę plėvelę ir leiskite marinuoti per naktį savo šaldytuve.