Ar galima į svorį per valandą valgyti ar gerti?

Svarstyklės yra daug daugiau nei jūsų riebalų masė. Jie taip pat matuoja vandens sulaikymą, raumenis, kaulus, išmatas, šlapimą, maistą ir gėrimus, ir patinimą iš uždegimo ar hormonų. Skalėje esantis skaičius gali svyruoti nuo trijų iki penkių svarų per dieną ir net valandą per valandą – net jei nesuvartote maisto ar gėrimų. Jei žingsnis po masto du kartus per vieną dieną – tik per valandą tarp vizitų – įmanoma, kad skalėje esantis skaičius gali padidėti, bet tai nereiškia, kad jūs tuo metu pridedate riebalų.

Svarstyklės nėra visada tikslios

Jei pasveriate save dviem skirtingais svarstykliais, per valandą, galbūt manote, kad jūsų svoris padidėjo. Svarstyklės nėra kalibruojamos vienodai ir gali pranešti apie skirtingus svorius. Pavyzdžiui, jei jūs svėrėte sau namie ir po valandos eikite į gydytojo paskyrimą, o biuro skalėje rodomas sunkesnis skaitymas, jūs iš tikrųjų nepatyrėte svorio nuo to laiko, kai susižeidžiate namuose, o paskui dar pas gydytoją . Skirtumas yra skirtingų metodų skalės, naudojamos svoriui matuoti. Skalės gali būti pagarbos, priklausomai nuo jų kokybės. Jei kiekvieną kartą nenusileisite skalėje lygiai taip pat, skalėje gali būti skirtingų matavimų, net jei matavimai atliekami per kelias minutes. Įsitikinkite, kad svoris yra nuliuojamas, kai pasveriate save, jei jūsų skalė nuliui nesikeis, skalėje gali būti rodomas didesnis nei jūsų faktinis svoris.

Svėrimo aplinkybės

Jei dėvėjote drabužius ar batus, ar net drabužius, į svorį galima įtakoti beveik akimirksniu. Pvz., Jei jūs atsibodai išmigote savyje, kai prabudau, o paskui iš karto šoktelėjote į mastą, prieš pradėdami dirbti, galite pastebėti skirtumą tarp dviejų rodmenų. 2014 m. Paskelbtame tyrime, paskelbtame Tarptautiniame Nutukimo žurnale, nustatyta, kad drabužiai vienam moters svoriui prilygina 1,76 svarą, o vidutinis vyras – 2,64 svaro sterlingų. Šis skirtumas taip pat skiriasi nuo sezonų, nes aušintuvių sezonai dažniausiai sveria daugiau nei drabužiai šiltesniais sezonais.

Skysčių sulaikymas ir svorio padidėjimas

Jūs galite išlaikyti skysčių, valgydami sūrus patiekalus arba dėl hormonų, svorio treniruotės ar uždegimo. Nors vandens perteklinio užlaikymo poveikis yra akivaizdus per naktį arba po kelių valandų, jis gali pasirodyti per valandą. Svoris treniruotes sukelia mikro ašaros jūsų raumenų skaidulos. Skysčiai koncentruoja aplink šias mikro ašaras, kad pradėtų gijimą, o tai dažnai sukelia “siurblių” kultūristų siekimą. Šie skysčiai taip pat gali šiek tiek padidinti skaičių masto. Net jei netinkamai hidratuotumėte savo sesijos metu, gali atrodyti, kad jūs įgytumėte svorį.

Pasverkite save reguliariai, bet ne privalomai

Per valandą neįmanoma gauti riebalų svaro. Norint gauti riebalų svaro, turite suvalgyti 3500 kalorijų per kalorijų kiekį, kurį kūnas nudegina, o tada jūsų kūnas turi paversti šią energiją riebalais. Vietoj to, kad sveriate save keletą kartų per dieną ar net kiekvieną dieną, stenkitės pasimėgauti savimi tik kartą per savaitę, tiesiog stebėkite tendencijas. 2014 m. Kornelio universiteto atliktame tyrime nustatyta, kad dažniausiai sveriate penktadienio rytą. Jei siekiate numesti svorio, šiuo metu pasverdamas save gali padidinti savo moralę.