Hidratacija svoriui

Tinkamas hidratas jau seniai laikomas esminiu svorio sumažinimo raktą, tačiau idealus kiekis, kurį turėtumėte suvartoti, dažnai diskutuojama. Kadangi vanduo yra nebrangus ir lengvesnis negu daugelyje kitų svorio mažinimo metodų, tačiau tie, kurie stengiasi išlaikyti optimalų svorį, nelabai prisiima jokių priežasčių, leidžiančių padėti numesti svorį. Yra įvairių paaiškinimų, kodėl hidratacija yra tokia svarbi.

Vandens svarba

Beveik du trečdalius žmogaus kūno sudaro vanduo. Jo vaidmenys apima viską, nuo atliekų pašalinimo iki kūno temperatūros reguliavimo iki tepimo sąnarių, tik kelias. Vanduo taip pat veikia kaip natūralus apetito slopintuvas ir padeda metabolizmui. Su visomis šiomis funkcijomis vandens suvartojimas yra gyvybiškai svarbus normaliam kūno veikimui.

Dehidratacijos poveikis

Vandens vartojimo stoka gali pakenkti jūsų organizmui. Jei jūsų hidratacijos lygis sumažėja tik 2 proc., Gali pasireikšti neryškios mintys, trūksta koncentracijos ir sunku fokusuoti vizualiai. Jei dažniausiai jaučiatės pavargę dienos viduryje ir negalite išsiaiškinti, kodėl dehidratacija yra kaltininkas, o tai savo ruožtu gali sunkiai atlikti fizinį krūvį. Jei esate netinkamai hidratuotas, gali atsirasti deginimo pojūtis skrandyje, panašus į alkio pūlinius. Šis jausmas gali netinkamai sukelti nereikalingos kalorijų vartojimo. Jis taip pat buvo susijęs su padidėjusia vėžio rizika, priešlaikiniu senėjimu, dirglumu, nerimu ir daugybe kitų negalavimų. Taip pat buvo daromos sąsajos tarp lėtinio dehidratacijos ir nutukimo.

Kaip Vandens AIDS svorio netekimas

Pasak “Revive Your Life”, Vašingtono universitete atliktas tyrimas nustatė, kad geria vieną 8-oz. Stiklinis vanduo pašalino vidurnakčio alkio pūlinius 98 procentų asmenų, taigi mažėja kalorijų suvartojimas nuo vidurnakčio užkandžių. Vanduo taip pat gali sukelti energijos padidėjimą, leidžiantis jums stumti sunkiau per šiuos treniruotes. “Klinikinės endokrinologijos ir metabolizmo leidinys” 2003 m. Paskelbė tyrimą dėl termogeninio vandens poveikio. Tyrėjai, vadovaujami Michaelas Boschmannas, nustatė, kad vartoja 16 oz. Vandens, 30% padidėjo metabolizmas, daugiausia dėl to, kad organizmas pašildė vandenį iki kūno temperatūros.

Kiti gėrimai

Grynas vanduo yra labiausiai naudinga skysčio forma vartoti. Saldžių gėrimų sudėtyje yra tuščių kalorijų, be to, jie gali sukelti kūno sugebėjimą sugerti reikiamą vandenį. Kofeino gėrimai gali dar labiau pakenkti dėl kofeino diuretiko, dėl to vandens išsiskyrimas iš organizmo padidėja.

Rekomendacijos

Tęsiasi diskusijos apie tai, kiek vandens reikia suvartoti. Jūs galite padaryti savo išsilavinimą, pagrįstą faktais. Kiekvieną dieną iškvėpome apie du puodelius vandens, kaip vandens garus. Paprastas kasdienio prakaito priežastis reiškia, kad bus prarasti du puodeliai vandens. Žarnynai ir inkstai kasdien naudojasi apie šešis puodelius vandens normaliam veikimui. Tai sudaro dešimt puodelių. Kai pridedate pratybas, padidinsite mažiausią vandens kiekį, kuris jums reikalingas tik kasdieninėms funkcijoms. Ir dėl svorio netekimo naudos, klijavimas porą daugiau puodelių, kad visa.