Kaip ištiesti skausmingus raumenis

Dažni raumenys paprastai yra sunkaus darbo rezultatas. Nesvarbu, ar jėgos treniruojasi, sportuojatės ar kieme dirbate, raumenys kyla, kai juos perveriate. Paprastai raumenų skausmas praeina per kelias dienas, tačiau galite pagreitinti procesą ir suteikti sau tam tikrą pagalbą naudojant putų voleliu.

Įvertintas pagal dydį

Putų voleliai yra cilindro formos stori putplasčiai, kurių ilgis svyruoja nuo 1 iki 4 pėdų ir yra nuo 4 iki 6 colių skersmens. Kai kurie voleliai yra pusė cilindro ir vienoje pusėje jie yra plokšti pradedantiesiems. Tankus, tvirtas, pilnas volelis geriausiai tinka riebalinių raumenų išsivalymui, tačiau, jei slėgis per daug, galite pradėti nuo minkštesnio volelio. Pasirinkdami visą volelį, kad būtų lengviau naudotis, atliekant lankstumo pratybas.

Šilta tai

Putų ritinėliai mažina raumens pluošto juostų sandarumą. Kadangi putplasčio volelio naudojimas yra panašus į tempimą, kuris taip pat sumažina sandarumą, prieš pradėdami vykdyti ritininius pratimus, sušilkite. Šilti raumenys tuštinasi lengviau nei šaltos raumenys, o jūsų judesio ribos ritininių pratimų metu bus didesnės. Naudokite ritinėlį ant neslidingo paviršiaus, pavyzdžiui, kiliminės dangos, arba uždėkite lipnią jogos kilimėlį tarp ritinio ir medžio arba plytelių grindų.

Patekti į poziciją

Volelis yra nestabilus paviršius. Kaip jums įsijungti ir išjungti ritinėlį apsaugo jus nuo sužalojimo. Kai gulint ant veido ant vertikalios vertikalios į tave, sėdėkite ant vieno galo volelio, kai jūsų keliai sulenkti ir kojos yra lygios grindims. Lėtai atsigulkite, kol tvirtai laikote savo stubilą voleliu, kol galva bus kontaktuojama su putomis. Kad galėtumėte liesti veidą ant horizontalaus ant jūsų esančio ritinio, sėdi ritinio viduryje, kai jūsų keliai sulenkami ir kojos yra lygios grindims. Pereikite savo kojas nuo tavęs, kai nuleidžiate putplasčio nugarą, kol pasiekia norimą padėtį. Išlipdami iš ritinio, lėtai nusileiskite į vieną pusę, kol atsidursite ant rankų, kelių ir nuo putų.

Stretch It Out

Sulenkite ritinėlį per pilvo raumenis. Užtepkite pakankamai spaudimo, kad jūs manote, kad voleliu yra raumenys, bet ne tiek, kad patirsite skausmą. Venkite sąnarių nuleidimo, laikykite ritinėlį ant raumenų audinio. Pradėkite nuo ritinio, esančio arti kūno, ir tada sukite link galūnių. Pavyzdžiui, kai tempkite hamstringas, sėdėkite su ritinėliu po savo šlaunimis ir arčiausiai savo lūpų. Tuomet nuleiskite savo kelio nugarą, kad išlaisvintumėte kaklo raumenį. Sulenkite kiekvieną raumenį 30-60 sekundžių ir įtempkite paprastai. Kiekvieną dieną galite naudoti putų ritinėlį, kad sumažintumėte raumenų nepatogumą.