Kaip padaryti avokadų veido kaukę

Švelnus veido veidas su stora, žaliu pasta gali atrodyti ne akivaizdus grožio gydymas, bet avokado veido kaukės yra žinomos kaip maitinančios ir atgaivinančios odos. Skirtingai nuo daugelio parduotuvėje įsigytų veido procedūrų, avokado kaukėse nėra sintetinių ingredientų ir cheminių medžiagų, dėl kurių jie yra mažiau alergiški ir dirginantys nei komerciniai produktai. Sukurdami savo avokado veido kaukę, galite palinkti savo odą paprastu, natūraliu ir nebrangiu grožio gydymu namuose.

Nuimkite duobę iš pusės avokado ir išmuškite likusį kūną iš žievelės ir į dubenį. Su šakutė, sumaišykite avokadą, kol jo konsistencija tampa kreminė ir be gabalėlių.

Įpilkite 1 šaukštą. Citrinų sultys su avokadais, jei planuojate išsaugoti dalį ar visą pasta, kad vėliau panaudotumėte. Citrinų sultys apsaugo avokadą nuo oksidacijos ir rudos.

Sumaišykite avokado pasta su visomis pasirinktinėmis medžiagomis, kurias pasirinkote įtraukti į kaukę, įskaitant 1 valgomą šaukštą. Medus, 1 valgomasis šaukštas. Alyvuogių aliejus, 1/2 aukso sulčių arba žalios kiaušinių baltos sultys. Nors avokado veido kaukės yra veiksmingos tik su avokadu, šie ingredientai turi papildomų savybių, kurios gali skatinti odos sveikatą, ypač jei jūsų veido spalva yra riebi.

Nuplaukite veidą šiltu vandeniu, kad pašalintumėte nešvarumus, kosmetiką ar kitus sukauptus šiukšles. Švari oda sugeria avokado kaukės aliejus lengviau nei kitos medžiagos, padengtos kitomis medžiagomis.

Apvyniokite ploną avokado blyškių sluoksnį savo veidui ranka, išvengsite kontaktų su akimis ir plaukais. Toliau tepkite pastą ant odos, kol jūsų veidas bus visiškai apvilktas.

Palikite avokado kaukę ant veido bent 15 minučių arba kol mišinys visiškai išdžius. Kuo ilgiau dėvite veido kaukę, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų oda sugeria mišinio maitinančias maistines medžiagas.

Švelniai nuplaunant kaukę šiltu vandeniu išimkite kaukę, nesunaikinkite skysčių nuo odos. FatFreeKitchen.com rekomenduoja išsklaidyti savo veidą šaltu vandeniu pašalinus pasta, kad uždarytumėte odos poras. Garsu savo veido rankšluosčiu, kad išdžiūtų.