Kaip pagerinti savo imtynių sugadinimą

Takedowns yra neatskiriama imtynių technikos dalis. Nors terminas nurodo konkrečią balų sudarymo būklę, “jūsų pašalinimų tobulinimas” reiškia darbą su įvairiomis jėgomis, kurias galite panaudoti norint pasiekti šiuos du taškus. Tobistų pašalinimas vyksta dviem skirtingomis arenomis – praktikoje ir gyvoje rungtyje. Ką jūs darysi abiejose srityse, turės įtakos tai, kaip efektyviai pašalinami jūsų pašalinimai.

Praktikos metu

Pagerinkite širdies ir kraujagyslių būklę bėgdami. Nuolatinė imtynė, kuriant atsistatydinimą, yra viena iš labiausiai širdies ir kraujagyslių reikalaujančių sporto dalių. Jei šiame etape esate mažiau pavargęs nei priešininkas, turėsite pranašumą.

Konkurso metu

Atlikite savo reakcijos laiką, vykdydami “pradžios ir pabaigos” grąžtus, gyvą praktiką ir važiuokles. Atliekant takelius, pirmas važiavimas dažnai laimi tašką.

Sutelkkite dėmesį į vieną ar dvi ištraukimo kombinacijas ir praktikuojame juos tęstiniu būdu. Tai pagreitins jūsų raumenų atmintį ir padidins pasitikėjimą daug daugiau, nei mokantis ir praktikuojant daugybę pašalinimo galimybių. Persikelkite į naujas technologijas, kai galėsite pritaikyti tai, ką jau žinote be minties ar dvejonės.

Praktikos takedownia wrestling su gyvu partneriu savo dydžiu. Kai taktys ima, veiksmas sustoja, kai tik vienas imtynininkas įvertina pašalinimą. Tada grįžkite atgal prie žiedo centro ir dar kartą darykitės. Šis intensyvus gręžimas yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sukurtumėte savo pašalinimo įgūdžius.

Padarykite savo priešininką kelias sekundes, kol bandysite pašalinti. Stebėkite jo judėjimą ir atlikite savo ataką, kai jis yra perėjimo ar kito nebalansinio vidurio.

Slap priešininko galvos ar veido per pusę sekundžio, prieš šaudydami savo pašalinimui. Nekreipkite dėmesio į tai, nes tai neteisėta, ir gali būti baudžiama. Tačiau greitas judesys jo veidui gali paskatinti jį atšokti atgal, atskleidžiant daugiau jo apatinio kūno.

Peršokti sprogdinimai į bandymą nutraukti bandymą, pataikyti į visas staigias jėgas, kurias galite valdyti. Lengvas ar nerimaujantis pašalinimas yra lengvas. Greitas ir intensyvus pašalinimas paprastai vyksta, kol jūsų priešininkas supras, kad jis prasidėjo.

Stenkitės, kol teisėjas jums duos taškų. Daugelis imtynių praranda pašalinimą, nes jie nustoja stumti anksčiau. Kartais tai yra dėl to, kad, jų manymu, jie negali užbaigti judėjimo. Kitu atveju, jie mano, kad jie yra šalta, bet teisėjas dar turi pasakyti. Bet kuriuo atveju išlaikyti spaudimą, kol bus iškviesti taškai, yra geriausias būdas sėkmingai užbaigti pašalinimą.