Kaip pasakyti, ar turite nugaros skausmus

“Shin” šinjonai yra įprastas žemutinės kojos sužeidimas, kurį pradedant ir patyrę sportuotojai visuose sporto šakose gali tam tikru metu vystytis. Nors bėgikai linkę vystytis blauzdų sąnarių, bet kuris, kuris daug kartojasi judesiai apatinėse kojose, gali juos išvystyti. Žinant, kaip nustatyti, ar turite nugaros skausmus, galite tinkamai gydyti žalą ir grįžti prie jūsų mėgstamos veiklos.

Nustatykite skausmo tipą, kuris yra apatinėje kojoje. Skausmas gali būti nuobodus skausmas ar aštrus skausmas. Tai gali pasireikšti vienoje ar abiejuose kojose, o skausmas gali eiti visą ilgį blauzdoje. Medialiniai nugaros skausmai turi skausmą, kuris gali būti jaučiamas vidinio blauzdos kaulo arba blauzdikaulio krašte, kur jis atitinka blauzdos raumenį. Priekinės blauzdos blauzdos jaučiamos priekinėje išorinės dalies dalyje, o skausmas gali plisti į kulkšnį ir koją.

Stebėkite savo skausmą, kai darote pratimą. Skausmas iš nugaros skausmų išsiplės, nes pratimas tęsiasi. Jei prakaito pradžioje nematote skausmo savo nosies gleivinėse, bet taip darote, kol tęsiate fizinį krūvį, gali atsirasti galvos skausmas. Skausmas gali tęstis ir kitą dieną po pratimo.

Pajuskite savo galvos skausmus, kad galėtumėte įtvirtinti savo skausmą. Skausmas, būdingas taškui išilgai blauzdikaulio kaulo, gali būti streso lūžio požymis. Skausmas gali būti jaučiamas, kai paspaudžiate blauzdikaulį ir stovite. Jei įtariate, kad turite streso lūžių, kreipkitės į gydytoją, kad gautumėte patvirtinimą. Nauji streso lūžiai, kurie yra tik 2 – 3 savaičių amžiaus, dažniausiai neryškūs rentgeno spinduliuote ir diagnozei reikalingas kaulų skenavimas arba MRT.

Nustatyti, ar turite šnipščius