Kaip pjaustyti jautienos krūtinę

Pagal galvijų JAV žemės ūkio departamento USDA ir institucinį mėsos supirkimo standartą IMPS, jautienos krūtinėlė yra jautienos pjaustymas iš kaulų priekinio galo. Krūtinys žinomas dėl to, kad jis yra labai švelnus, skoningas ir dažniausiai pasiūtas į sūdytą jautienos krūtinę arba supjaustytas smulkiais sumuštiniais krūtiniais. Nepriklausomai nuo to, kaip jūs jį valgote, jautienos krūtinėlės pjaustymas reikalauja tam tikros technikos, kad galėtumėte pasinaudoti konkurencine tekstūra.

Iš krosnies arba keptuvėlio nuimkite jautienos krūtinę ir leiskite 15 minučių sėdėti ant pjovimo lentos prieš pjaustymą. Tai leidžia natūralios sultys grįžti į krūtinkaulio centrą.

Nulupkite riebalų perteklių iš jautienos krūtinėlės išorės. Apatinė krūtinkaulio taško pusė paprastai turi daug riebalų.

Nulupkite mažą krūtinkaulio kampą, kad nustatytumėte mėsos grūdų kryptį. Pasukite krūtinę taip, kad supjaustumėte grūdelį. Grūdai bus statmena peiliui.

Atskirkite krūtinę į tašką ir butą. Taškas ir butas yra pažymėti storu riebalų sluoksniu. Iškirpkite riebalus, kad atskirtumėte du gabalėlius. Jums gali prireikti pašalinti papildomus riebalus, kad būtų atskleistas storas sluoksnis riebalų, kuris atskiria tašką ir plokščias.

Nulupkite jautienos krūtinę per grūdus į 1/4 colio skiltelės. Jei pjaustysite grūdais, krūtinys bus kietas ir kramtomas.

Rauginti mėsą iš taško į mažus gabalėlius. Galite naudoti smulkius gabalėlius grilio krūtinkaulio sumuštiniams ar kitiems kriaušių patiekalams.