Kaip pradėti dviračių komandą

Dviračių komandos pradžia ir statyba gali būti naudinga, bet sudėtinga patirtis dviratininkams, norintiems treniruotis ir lenktyniauti aukštesniu lygmeniu. Esminis skirtumas tarp dviračių komandų ir dviračių klubų. Union Cycliste Internationale diktuoja, kad neprofesionaliai važiuoja klubams ir profesionaliems dviratininkams važiuoja UCI komandoms. JAV dviračių sportas naudoja tarptautinius pavadinimus, kad nustatytų, kaip jūsų jojimo grupė yra pripažinta varžyboms.

Nuspręskite komandos konkurencinius tikslus. Nustatykite, ar varžysite kelių lenktynėse, laiko bandymais, kriterijais, ne keliais, nuokalnėmis ar jų deriniu. Žinodami savo lenktynininkų lygį, jų lenktynių tikslai padės planuoti savo treniruočių važiavimą ir lenktynių tvarkaraštį bei sutelkti dėmesį į komandos stipriąsias ir silpnąsias puses.

Užsiregistruokite savo komandą ir atskirus narius su JAV dviračiu, kad galėtumėte varžytis kaip komanda, kurios varžėsi varžybose. Remiantis įvykiais, kuriuose esate varžovai, jūsų komanda bus susijusi su viena iš šių organizacijų JAV “Dviračių sportas”: Nacionalinė dviračių sporto asociacija, JAV dviračių sporto federacija, Jungtinių Amerikos Valstijų profesionalių lenktynių organizacija, Nacionalinė koledžo dviračių asociacija arba BMX asociacija.

Nuspręskite, kas bus komandos lyderis. Tai yra kritinis žmogus, kuris nustato lenktynių tempus ir strategijas ir paprastai yra stipriausias lenktynininkas. Kelių lenktynėse kiekvienas kitas raitelis užtikrina, kad komandos vadovas yra tas, kuris laimėjo komandą. Šie rėmėjai yra žinomi kaip “domestiques”, ir jie paprastai važiuojasi priešais lyderį, leidžiant lyderiui taupyti energiją vykdydami savo projektą.

Nustatykite grupių ir individualių važiavimų treniruotes. Jodinėjimas kaip komanda yra geriausias būdas praktikuoti strategijas, kurias galite naudoti pelotonu ar pagrindine lenktynininkų grupe. Galite įveikti išpuolius, pereinant nuo pelotono į tako liniją, taip pat signalus ir ryšius komandos draugai naudosis lenktynėse.

Nuspręskite, kaip apmokėsite ir platinsite įrangą, pvz., Komandinių varžybų rinkinius – megztines, pirštines ir šalmus. Daugelio naujų komandų nariai moka už savo rinkinį ir įrangą patys. Kai pradėsite lenktynes ​​ir pateiksite, galite pradėti ieškoti rėmimo priemonių, kad kompensuotumėte įrangos, transporto ir varžybų mokesčius.