Magnio ir skrandžio rūgštis

Skrandžio rūgštis atlieka svarbų vaidmenį sutrikus maistui, kurį valgote, ir kaip gerai jūsų organizmas sugeria pagrindines maistines medžiagas. Jei neturite pakankamai rūgšties skrandyje, galite sukurti mitybos trūkumus, kurie turi įtakos jūsų sveikatai. Tam tikros magnio formos gali sumažinti jūsų skrandžio rūgšties kiekį, bet mažai tikėtina, kad jis stipriai veiktų jūsų skrandžio rūgšties lygį, nebent vartojate per daug.

Antacidai

Magnis dažniausiai yra kai kurių antacidinių medžiagų, paprastai magnio hidroksido ar magnio karbonato. Jūs galite vartoti antacidinius vaistus, jei sergate rėmuo, virškinimo sutrikimas ar kitos sąlygos, kurias sukelia per daug skrandžio rūgšties. Antacidinių medžiagų magnis neutralizuoja jūsų skrandžio rūgšties pH, kad išvengtų šių sąlygų. Bendrosios antacidinės medžiagos, kurių sudėtyje yra magnio, yra Maalox, Magnezijos pienas, Mylanta ir Phillips “Chewables”.

Mažas skrandžio rūgštingumas

Vartojant per daug antacidų reguliariai, gali sumažėti skrandžio rūgštingumas ir netrukdyti kitų mineralų absorbcijai jūsų mityboje. Linus Pauling institutas teigia, kad niekada nebuvo neigiamo poveikio, susijusio su per didelio magnezietiško maisto vartojimu, tačiau magnio papildai ir antacidai gali sukelti problemų. Jei jūsų kūne nėra pakankamai skrandžio rūgšties, gali būti sunku absorbuoti kalcią, geležį, cinką ir kai kuriuos B grupės vitaminus. Jūs taip pat gali nepavykti visiškai suvirškinti baltymų.

Toksiškumas magnezijai

Jei vartojate padidinto skrandžio rūgšties antacidų su magnezija, neviršykite 350 mg per parą, įskaitant tai, ką vartojate per savo mitybą. Didelės magnio dozės gali sukelti viduriavimą, kuris pašalina maistą iš jūsų kūno, kol skrandžio rūgštis atsigaus į pagrindines maistines medžiagas. Dar svarbiau, kad didelis magnio kiekis kraujyje gali sumažinti inkstų funkciją, jei jau turite inkstų pažeidimą, taip pat gali sumažėti kraujospūdis.

Vaistų sąveika

Magnio papildai ir antacidai gali sumažinti jūsų organizmo gebėjimą suskaidyti ir sugerti kai kurių rūšių vaistus. Susiję vaistai yra chinolonas ir tetraciklinai, antibiotikai kraujo spaudimui, levotiroksinas, vartojantis nepakankamą skydliaukę, ir osteoporozės vaistai. Norint, kad jūsų kūnas turėtų pakankamai skrandžio rūgšties, tinkamai absorbuojant šiuos vaistus, jums gali prireikti sumažinti savo magnio papildo suvartojimą arba išmesti šiuos vaistus nuo vienos iki dviejų valandų. Prieš pradėdami vartoti magnio papildą, pasakykite gydytojui apie galimą vaistų sąveiką.