Kaip atsikratyti įaugę plaukai su depiliacija

Skutimosi būdai gali būti pigiausias ir greičiausias būdas atsikratyti kūno plaukų, bet taip pat gali sukelti skustuvų išsiveržimus ir įvairias plaukus. Kornelio medicinos mokyklos dermatologas Harvey H. Jay paaiškina tai geriausiai: skutimosi, taip pat vaškavimo ir išplėšimo, palieka jūsų plaukų galą smailiu kraštu, kuris labiau tikėtina, kad atsigaus į vidų. Kita vertus, cheminės depiliacijos priemonės ištirpina plaukų baltymo struktūrą, paliekant jas suapvalintais galais, kurie mažiau linkę sukelti įaugusias plaukus. Tačiau prieš pradedant naudoti kreminės depiliacijos priemonę pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų oda yra “gerai eiti”.

Palaukite, kol susidarys skustuvai ir įvairiomis plaukais. Gamintojo instrukcijos paprastai įspėja jus, kad kremo epilatorių negalima naudoti skaldytai ar sudirgintai odai. Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra tiesiog laukti, kol plaukai atsiliktų ir džiūgaus odai atsipalaiduotų, sako kosmetikos mokslininkai “BeautyBrains.com”.

Pasirinkite savo produktą. HairFacts.com nurodo, kad depiliacinės priemonės yra įvairios formulės, tokios kaip geliai, kremai ir purškimo ant ritininiai preparatai. Jie plačiai prieinami daugumoje vaistinių, vaistinių ir rinkų, kurie paprastai kainuoja ne daugiau kaip 8 USD. Depiliacinės priemonės gali būti specialiai sukurtos naudoti bikinio linijoje arba ant veido.

Atlikite odos testą. Remiantis HairFacts.com, cheminės medžiagos depiliacinėse medžiagose – paprastai kalcio tioglikolato – gali būti dirginančios. Odos priežiūros ekspertas Paula Begoun siūlo šiek tiek įdėti į savo ranką, kad įsitikintumėte, jog jūs neturite alerginio reakcijos ar kitos reakcijos į produktą.

Paruošk savo odą. Prieš naudodamiesi depiliacine medžiaga, odos priežiūros specialistas Begounas rekomenduoja naudoti šiltus kompresus ant odos, kad plaukai būtų labiau maltai.

Taikykite depiliatorių storu, lygiu sluoksniu. Būtinai padėkite visą plaukų šachtą. Palikite jį nurodytu laiku, atsižvelgiant į produkto nurodymus. Begoun teigia, kad tai gali trukti nuo keturių iki 15 minučių.

Pašalinkite depiliaciją. Naudodamas šiek tiek elkonio tepalą, galite padėti įsitikinti, ar plaukai pašalinami kuo arčiau odos, – sako Begounas. Paimkite rankinę ir patrinkite ant odos, naudodami judesį aukštyn ir žemyn.