Kaip atkurti plaukus ant atsitraukiančios plauko linijos

Vyresni vyrai ir moterys dažnai kenčia nuo persileidimų, o vyrams dažniau kyla problemų. Išeinantys plaukai gali būti sukelti įvairių veiksnių, nuo genetikos ir senėjimo iki hormonų ir ligų. Atsižvelgiant į jūsų atsitraukiančių plaukų priežastį, rinkoje yra keletas variantų, padėsiančių atgauti savo pradinę plaukų liniją.

Taikyti be recepto minoksidilą ant galvos odos. Minoksidilas, plačiau žinomas kaip Rogaine, yra tiek 2 proc., Tiek 5 proc. Stiprybės, o moterų plaukų slinkimas gydomas 2 proc. Tirpalų. Minoxidil veikia kaip vazodilatatorius, didinantis kraujo srautą į galvos odą, taip pat manoma, kad jis aktyvuoja prostaglandino endoperoksido sintazę-1, dėl kurios gali atsigauti folikulai ir padėti atsistatyti plaukams. Minoxidil veikia tik tada, jei nenutrūkstamai naudojate produktą. Nustojus naudoti produktą, rezultatai sumažės, o jūsų plaukai grįš į pradinę būseną.

Pasitarkite su gydytoju apie anthraliną. Antharalinas, taip pat žinomas kaip Dritho-Scalp, yra vaistas, specialiai sukurtas gydyti galvos odos būklę, žinomą kaip psoriazė. Gydant pacientus preparatu, gydytojai pastebėjo, kad kai kuriems pacientams vaistas sukelia naujų plaukų augimą, kuris leido jam populiarėti kaip plaukų slinkimo receptas. Pasak “Mayo” klinikų, kasdienė paraiška gali užtrukti iki 12 savaičių, kad būtų galima pamatyti plaukų augimą.

Gaukite finasterido receptą. Finasteridas, paprastai parduodamas kaip “Propecia”, yra specialiai skirtas vyrų plaukų slinkimui. Sušvirkštus per burną, finasteridas blokuoja testosterono koncentraciją dihidrotestosterone (DHT). DHT jungiasi prie plaučių folikulų androgenų receptorių, dėl kurio atsiranda plaukų slinkimas. Moterys niekada neturėtų dirbti su finasteridu, ypač nėštumo metu. Finasteridas gali absorbuotis per odą, galintis sukelti rimtus vyrų vaisiaus gimimo defektus.

Tyrimai kortikosteroidų gydymui. Dėl atsinaujinusių plaukų dėl uždegimo gydytojas gali skirti kortikosteroidus. Kortikosteroidus galima vartoti per vietinį kremą arba gali būti švirkščiami tiesiai į paveiktą vietą. Kortikosteroidai padeda sumažinti plaučių folikulų uždegimą, atkuriant plaukų folikulų gebėjimą auginti naujas plaukų sluoksnis.