Kaip nusipirkti rokenkstus ryklius

Roko kietos pirštai, kad jūsų smūgiai stiprus ir išvengti sužalojimų. Wolf’o įstatymas – spaudimas kaulams padeda jiems prisitaikyti ir sustiprėti – tai reiškia, kad bokso treniruotės gali sukelti rankų grūdinimą, jei tai padarysite teisingai. Dirbk su rankiniu kondicionavimu kaip įprasta jūsų bokso ar kovos menų treniruotės dalis. Tai gali užkirsti kelią susižalojimui, pvz., Bokserio kumštiniui ar kaulams.

Punch į kibirą, užpildytą ryžiais ir patraukti ir pasukti ryžius į rankas. Pridėkite laikrodžio rodyklę ar prieš laikrodžio rodyklę pasukdami į riešą. Padarykite 10 pakartojimų kiekvienoje rankoje du ar keturis kartus per savaitę. Ši rice grip technika technines sąlygas rankos ir vystosi ranką ir riešą.

Kaip įprasta, atlikite “pushups”, bet įdėkite savo svorį ant pirmųjų dviejų kiekvienos rankos rankos. Jei norite stabilumo, naudokite tik savo pirštus. Padarykite tokius nustatymus 80 proc. Savo pajėgumo nuo dviejų iki keturių kartų per savaitę.

Punch sunkų maišą dėvėti tik savo apsiaustas. Dirbant su sunkia maiše yra įprasta bokso ir kovos menų dalis. Padarykite šio maišelio dalį rankoje. Vadovaukitės tipine maišelių mokymo programa – visada naudokite tinkamą štampavimo techniką, atstumą ir poziciją – tačiau palikite sunkiasvorių pirštines. Tai padidina jūsų rankų kaulų spaudimą, leidžiant rankoms sustiprinti ir sukietėti pagal Wolff įstatymus.