Kaip susukti šarnyrą prie žvejybos linijos

Pagrindiniai žvejybos suknies stiliai yra skirti naudoti tam tikrose situacijose. Barelio suktuvai naudojami vienai žvejybos linijai prijungti prie kitos, pvz., Žvejybos linija ir lyderis. “Snap” svirtys turi vieną galą, kad galėtumėte pritvirtinti žvejybos liniją ir užkabą ant kito, jungiančio su krumpliastiebiais, smukliais ir stulpais. Trijų krypčių suktuvai turi vieną akį pritvirtinti žvejybos liniją, antrąją – juodligę ir trečią akį žvejybos lyderiui. Patobulintas klinčių mazgas yra geriausias visur aplink prisirišimas, kad sukabintumėte sukimosi į žvejybos liniją.

Laikykite šarnyrą tarp nykščio ir rodyklės vienu akies žvilgančiu. Įkiškite žūklės galą į akį. Ištraukite apie 8 colių linijos per akį, kaip žymos galą, kuri naudojama mazgui gaminti.

Penkis kartus užmaukite žetonų galą linijoje virš žvejybos linijos, pradėdami šalia akies ir dirbdami toli nuo šarnyro. Apvyniokite nesukuriant įtempimo linijoje, kad sukurtumėte kilpą prie šarnyro akies. Įkiškite žymą pabaigoje per kilpą prie apsisukimo akto ir ištraukite per keletą colių, nesukdami įtaiso. Tai sudarys antrą kilpą ant apvyniojimų, kuriuos atlikote kartu su žvejybos linija.

Padarykite papildomą plėvelę ir įterpkite žymą pabaigoje per kilpą ant apvyniojimų. Ištraukite žymą pabaigoje, kol abi kilpos uždarytos. Tvirtai laikykite tvirtinimo galą ir traukite sukamą galą priešinga kryptimi, kad užveržtumėte mazgą.

Iškirpkite žymą maždaug 1/16 colių nuo mazgo, naudodami nagų kirpimo mašinas arba mažus žirklės. Vienoje rankoje laikykite žvejybos liniją ir kitoje pasukite. Ištraukite liniją ir sukite priešinga kryptimi, kad įsitikintumėte, jog patobulintas klinčių mazgas yra saugus.