Kaip vaikščioti per skausmą

Bėgimas sukelia skausmus nuo skausmo iki smarkių. Daug skausmo atsiranda iš tolesnio spaudimo, negu jums patogu, o tai dažnai sukelia skausmingus raumenis, diskomfortą, nugaros skausmus ir šoninius skausmus. Šie discomforts dažniausiai sukelia bėgikų sulėtinti ar sumažinti treniruotės trumpas. Mokydamas perprasti normalų skausmą, susijusį su važiavimu, jūs galite sukurti ištvermę ir padidinti savo veikimo galimybes.

Paruošk savo kūną prieš pradedant skausmą mažinti ar užkirsti kelią. Prieš paleisdami valgykite sveiką maistą, kad jūsų kūnas būtų kruopščiai pagamintas. Atlikite sušilimo pratimus, kad paruoštumėte raumenis ir toliau judėtumėte.

Vykdykite su partneriu. Pasirinkite asmenį, kuris yra stipresnis bėgikas nei jūs, todėl jūs galite paskatinti tęsti, kai jaučiate nepatogumų. Leiskite savo partneriui veikti šiek tiek prieš jus, kad paskatintumėte jus tęsti. Jūsų veikiantis partneris taip pat gali padėti atitraukti jus nuo to, kad jūs neatsižvelgiate į skausmą.

Išskleisk savo maršrutą pagal atstumą, kurį norite padengti. Tai suteikia tam tikrą galutinį tikslą, sutelkiant dėmesį, kai pradėsite skaudėti. Naudokite tą patį maršrutą ir susipažinkite su ja. Vieno maršruto užbaigimas suteikia jums pasitikėjimo, kad žinotumėte, kad galite pasipriešinti skausmui ir dar kartą tai atlikti.

Dėmesys savo kvėpavimui. Giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, kad jūsų kūnas gaus pakankamai deguonies. Dėmesys jūsų kvėpavimui taip pat atitraukia jus nuo kitų skausmų ar skausmų, kuriuos galite pajusti.

Pagalvokite apie juokingą filmą, artėjantį įvykį ar darbo situaciją. Sutelkiant dėmesį į kažką kitą, o ne į skausmą ir bėgimą, jis padeda tęsti laiką net tada, kai jaučiatės nepatogiai, nes jūsų protas yra išsiblaškęs.

Nustatykite nedidelius važiavimo tikslus, kad paleistumėte save. Pasakykite sau, kad eisi į kitą sankryžą, tada pakeiskite jį į kitą kreivę kelio. Dėl to tai gali būti labiau kontroliuojama, net jei jaučiatės skausmas.

Įsivaizduokite, kaip baigsite savo lenktynes, ar mokysite ar varžysite. Sutelkkite dėmesį į galutinį rezultatą, kad galėtumėte pasinerti į skausmą ten.

Laikykite mantrą, važiuojančią per galvą, kuri padės jums kovoti su skausmu. Pasakykite mantrą garsiai, jei jums reikia papildomo stumti dirbti per diskomfortą.

Nedelsdami nustokite veikti, jei jaučiate staigų, stiprų kūno skausmą, kuris gali reikšti sužalojimą. Susižeisti pats skausmas dėl sužeidimo gali sukelti didesnę žalą. Lieskite skausmingą plotą ir kreipkitės į gydytoją, jei skausmas nesumažėja ar nevysto.