Kaip valgyti, kad kovotų su staph infekcijomis

Stafinės infekcijos, kurias sukelia Staphylococcus aureus bakterijos, gali būti labai pavojingos. Kiekvienas turi savo kūno stafinių bakterijų, bet ne kiekvienas išsivystė nuo organizmo užkrato. Išpjautas arba skausmas gali sukelti paraudusį odos plotą ir infekcijos grėsmę, jei stafinės bakterijos patenka į kraują. Gerai valgydami galite padėti atsikratyti stafinių infekcijų ir sustiprinti imunitetą.

Išgerkite spanguolių sultys, kad galėtumėte kovoti su staph infekcijomis. Vorčesterio politechnikos institutas ištyrė spanguolių sulčių poveikį įvairioms infekcijos formoms ir nustatė, kad gėrimas neleidžia stafelektrinėms bakterijoms susidaryti biofilmų, surenkant bakterijas, kurios prisitvirtina prie šeimos, kad sukurtų infekciją. Tyrime nenurodyta, kiek reikia spanguolių sulčių, kad išvengtų stafinių infekcijų, pasitarkite su gydytoju, kad nustatytumėte, kiek sulčių reikia gerti, kad gautumėte profilaktinę naudą.

Virkite su česnakais, kad išvengtumėte Staph infekcijų ir sustiprintumėte savo imunitetą. Česnakai turi natūralias antiseptikas ir antibakterines savybes. 1996 m. “Geresnio mitybos” klausimas rodo, kad česnakai gali veiksmingai sunaikinti bakterijas, kurios sukelia Staph infekcijas. Apsvarstykite, kaip imti česnako priedą prižiūrint savo pirminės priežiūros gydytojui, jei jūsų maiste nematote žolelių skonio.

Valgyk maisto produktus, kurių sudėtyje yra vitamino E, kovojant su daugeliu rūšių infekcijos, įskaitant staph. 1996 m. “Mityba ir sveikata” paskelbtame tyrime paaiškinta, kad vitaminas E, antioksidantas, gali apsaugoti jūsų organizmą nuo infekcijos ir padidinti imuninę sistemą. Žemės riešutai, špinatai, morkos, alyvuogių ir dygminų aliejai bei avokadas yra vitamino E. šaltiniai.

Įtraukite į savo mitybą daugybę maistinių medžiagų, kad galėtumėte kovoti su staf ir kitomis infekcijomis ir išlaikyti savo imuninę sistemą, kaip turėtų. Ligų kontrolės centrai teigia, kad daugelis skirtingų vitaminų ir mineralų gali padėti išvengti susirgimų. Kai kurių pavyzdžių – pluošto ir omega-3 riebalų rūgščių – sveikų, liesų baltymų, kurių sudėtyje yra daug vitamino A maisto, – pieno, sviesto, kiaušinių, špinatų ir kantalupių. B vitaminai, randami lapuotais žaliaisiais daržovėmis, taip pat gali padėti jums kovoti su infekcijomis, tokiomis kaip staph.