Kaip atsikratyti baisių pėdų iš sandalų

Vasaros atviro tipo batai neuždengia kojų kvapų. Jei po sandalų dėvite kojos kvapą, jūsų kojos gali būti nevisiškai kaltinamos. Kai jūsų kojos sukuria prakaitą, pavyzdžiui, ilgai vaikščiodami savo sandalais, pats prakaitas nebūtinai kvepia. Tačiau prakaitas sukuria drėgną aplinką, kuri gali būti derinama su bakterijomis, todėl kvapai gali vystytis. Kad sumažintumėte kvapus, sumažinkite savo kojų svorį ir pašalinkite bakterijas jūsų sandaluose. Kadangi jūs paprastai nešiojate kojines, kurios gali pažadinti drėgmę, su sandalais, turite naudoti alternatyvius metodus drėgmės mažinimui.

Kasdien nusiplaukite savo kojas su antibakteriniu muilu, kad pašalintumėte bakterijas, prieš paslydę ant savo sandalų. Kruopščiai rankšluostį nusausinkite kojas, atsargiai atkreipkite dėmesį į pirštus, kurie gali išlaikyti drėgmę. Jei jūsų kojos yra ypač prakaito, kartokite šį procesą visą dieną.

Purškite antiperspirant ant kojų padais. Tai padeda išvengti pėdų prakaitavimo, kuris gali sukelti sandalų kvapus. Ieškokite antiperspirantų, kurių sudėtyje yra aliuminio chlorido heksahidrato, ypač stiprus antiperspirantas. Ankstyvaus kvapo alternatyva yra kukurūzų krakmolas, kuris gali būti taikomas kojų padais, kad būtų galima drėkinti.

Purškite antibakterinį ar dezinfekuojantį purškimą tiesiai ant savo sandalų. Tai padės pašalinti esamas bakterijas, kurios gali sukelti kvapus. Duokite savo sandalams pakankamai laiko išdžiūti. Prieš pradėdami dėvėti juos, gali prireikti bent 24 valandų.

Padarykite puodelį arbatos – bet kokio pobūdžio padarysime – ir supilkite į kubilą, pagaminamą norint mirkyti kojas. Kai arbata atvės, į ją įmerkite kojas, mirkant 10 minučių. Galbūt norėsite nuplauti kojas, kad pašalintumėte arbatos lapų atspalvį. Arbata yra taninų, kurie padeda kovoti su kojų kvapu.