Kaip sustiprinti apatinių pilvo raumenis su žolelėmis

Stiprūs pilvo raumenys gali palaikyti platų fizinį aktyvumą ir taip pat gali sumažinti jūsų apatinio nugaros skausmo riziką. Jei žiūrėsite už fizinio krūvio, kad sustiprėtų pilvo raumenys, tai gali padėti pridėti žolių. Nors jūs vis dar turite daryti pratimus, kurie sustiprins jūsų pilvo raumenis, tam tikri priešuždegiminiai vaistai ir didelės skaidulos gali padėti pagreitinti procesą. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti bet kokį vaistažolių preparatą.

Pasiimkite Amerikos ženšenį, kad gautumėte naudingų ginsenosides, kurie palaiko deguonies apykaitą, kai sutinkate ir atpalaiduoja raumenis. Didesnė deguonies apyka paskatins jūsų pilvo raumenis dirbti sunkiau, kad jie taps stipresni.

Papildykite savo mitybą su eukommija, kuri, pasak “Jogos leidimo”, tiekia kolageną prie sužeistų ar silpnų raumenų, ypač apatinėje nugaros ir kelio pusėje. Eukommija taip pat gali būti naudinga silpniems pilvo raumenims. Kolagenas yra būtinas audinių ir raumenų kūrimui ir palaikymui.

Pabandykite “Horsetail”. Jame yra silicio dioksidas, kuris gali padėti atstatyti ir atkurti jungiamąjį audinį ir pagerinti raumenų jėgą.

Pridėkite didelės pluoštinės žolės prie savo dienos raciono. Į savo receptus įtraukite linų sėklų, čia sėklų ar psylliumą arba pridėkite juos prie tam tikrų maisto produktų. Lewisas Harrisonas, “Master Your Metabolism: Visiškai natūralus (visų vaistažolių) būdas numesti svorį” autorius, teigia, kad pluoštas padeda atnaujinti jūsų medžiagų apykaitą. Didesnis metabolizmas gali padėti jūsų raumenims dirbti dar sunkiau, o tai padidins stiprumą.

Atlikite pratimus, kurie nukreipiami į pilvo raumenis, ir pridedate žolių kaip stimulą, o ne pakeičiant. Pabandykite purzkiem, lentomis, joga ir Pilates, kurie yra veiksmingi stiprinant pilvo raumenis.