Ar geru gerti vandenį su citrina, kol važiuojate?

Važiavimas užtikrina efektyvią ir intensyvią treniruotę, kuri padidina jūsų kūno jėgą, naudinga širdies ir kraujagyslių sveikatai ir padeda pasiekti ar išlaikyti sveiką svorį. Tačiau tinkama mityba prieš, per vaikus ir po jų pasirodo esanti svarbi sėkmingam treniravimui, o nesugebėjimas tinkamai maitinti kūną gali sukelti sveikatos sutrikimus. Pilnas geriamasis citrininis vanduo gali turėti daug naudos.

Tavo sveikatai

Geriamieji skysčiai jūsų treniruotės metu yra svarbūs jūsų sveikatai. Per pratimą jūsų kūnas gali prarasti didelį kiekį skysčių per prakaitą – iki 4 puodelių per valandą, atsižvelgiant į New Mexico universitetą – ir nesugebėjimas vartoti pakankamai vandens per parą ir po jo gali sukelti dehidrataciją. Geriamasis vanduo, įskaitant citrininį vandenį, padeda užpildyti kūno skysčių laikykis, padėdamas kompensuoti skysčių nuostolius dėl prakaitavimo.

Saldu ir suru

Geriamasis citrininis vanduo, o ne paprastas vanduo, gali būti šiek tiek pranašesnis už geriamąjį vandenį. Citrinų sultyse yra keletas maistinių medžiagų ir, pridėjus sultys iš vieno citrinos į jūsų vandenį, pagal Purdue universitetą pridedama 8 gramų natūralių cukrų ir angliavandenių. Per savo treniruotes, jūsų kūnas gali naudoti šiuos angliavandenius, kad degalus jūsų raumenys, gali truputį padidinti savo raumenų ištvermės ir stiprumo metu paleisti, pagal DrMirkin.com. Tai gali leisti greičiau ar ilgiau dirbti treniruočių metu.

Lemony-lytes

Be vandens praradimo paleidžiant, jūsų kūnas taip pat išskiria druskas arba elektrolitus. Paprastas vanduo gali pakeisti per prakaitą prarastą skystį, tačiau jame gali nebūti elektrolitų, reikalingų jūsų organizmui. Kita vertus, citrinų sultyse yra keletas svarbių elektrolitų, įskaitant kalį, elektrolitą, būtiną tinkamai raumenų funkcijai. Nors citrinų sulčių veiksmingumas užtrūkimų metu prarastų elektrolitų pakeitimui nebuvo visiškai ištirtas, citrininio vandens kalio kiekis gali būti naudingas jūsų sveikatai važiavimo metu.

Vaisių pasirinkimai

Be to, kad galimas naudingas poveikis vaisto vartojimo metu, į jūsų mitybą įdėtas citrininis vanduo gali būti naudingas jūsų sveikatai. Jei jums sunku kasdien gerti pakankamai vandens arba nepatinka paprasto vandens skonio, pridėjus citrinų sulčių, galite padidinti savo kasdienį vandens kiekį. Citrininis vanduo taip pat yra būdas pridėti skonį vandeniui be šimtų kalorijų, esančių sultyse arba soduose. Eksperimentuokite su įvairių tipų citrinų vandeniu – pavyzdžiui, citrinų vandeniu su supjaustytu supjaustytu braškiu ir mėgaukitės įvairiais sveikais skonio vandenimis. Turėkite omenyje, kad citrina yra natūralus diuretikas, o laikui bėgant jūsų dantis taip pat gali smarkiai pažeisti emalį.