Ar imbieras blogas diabetikams?

Žalioji imbieras skonį daugeliui patiekalų, ir jūs taip pat pastebėsite, kad marinuotas kartu su susi. Imbieras yra geras pasirinkimas žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, jo glikemijos indeksas yra nedidelis – jo rezultatas yra lygus nuliui – todėl valgant jis nesukels cukraus kiekio kraujyje. Tai suteikia ir kitų naudos diabetikams. Niekada neimk imbiero, kad galėtumėte gydyti savo ligą ar su juo susijusias komplikacijas, kol pasikonsultuosite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.

Dėl padidėjusio cukraus kiekio kraujyje diabetu sergantiems asmenims gali būti pažeistas neuronų, tačiau vartojant imbieras gali sušvelninti šį poveikį. 2011 m. Balandžio mėn. “Maisto ir cheminės toksikologijos” klausimu paskelbtas diabetinių žiurkių tyrimas rodo, kad imbieras stimuliuoja smegenyse esančius antioksidantus ir palaiko normalų malondialdehido lygį, junginį, susidariusį riebalų metabolizme. Mokslininkai teigia, kad jei yra cukrinis diabetas, imbieras gali pasirodyti naudingas, norint užkirsti kelią komplikacijoms, nors norint patvirtinti šias išvadas reikia žmonių tyrimų.

Viena diabeto komplikacija apima kataraktos vystymąsi, nors imbieras gali tai išvengti. “Molekulinės vizijos” 2010 m. Rugpjūčio mėn. Leidžiamuose tyrimuose pažymima, kad imbieras, tiekiamas diabetinėms žiurkėms, suimė gamybą junginių, kurie prisideda prie kataraktos, ir tai gali užlaikyti šios vizijos problemos susidarymą, taip pat sulėtinti jo progresavimą. Nors reikia daugiau tyrimų, kad įsitikintumėte, ar ši imbiero nauda yra susijusi su žmonėmis, mokslininkai mano, kad imbiero kataraktos prevencijos veiksmai turėtų būti ištirti kaip galimas diabeto kataraktos gydymas.

Seksualinės impotencijos sergantiems diabetu sergantiems žmonėms gali būti naudinga pridėti imbiero. 2010 m. Spalio mėn. Žurnale “Maisto ir cheminė toksikologija” pateiktais įrodymais koreliuoja imbiero vartojimą su geresne spermos kokybe ir lytinių organų sveikata. Žiurkėms su cukriniu diabetu sergančioms moterims pasireiškė sėklidžių pažeidimai ir sperma degeneracija, tačiau žiurkės, vartojančios imbierą, padidino spermatozoidų judrumą ir spermatozoidus, taip pat mažiau pažeidimų ir padidino lytinių organų svorį. Tyrimai su žmonėmis turi būti atliekami, siekiant patvirtinti šio tyrimo išvadas.

Imbieras tiekia nedidelį kalio kiekį, išgerdamas 100 mg 1/4 puodelio. Imbieras yra svarbus cukriniu diabetu ir diabetu sergantiems asmenims. 2008 m. Lapkričio mėn. “Hipertenzija” išleistas tyrimas rodo, kad kalio vartojimo sumažėjimas gali padidinti tam tikrų diabeto rūšių išsivystymo riziką, todėl imant valgyti gali būti naudinga apsauga. Kadangi žmonėms, sergantiems diabetu, yra didesnė insulto rizika, labai svarbu, kad į maistą gautas tinkamas kalio kiekis – tai gali padėti išvengti insulto. Suaugusiesiems kiekvieną dieną reikia 2 000 mg kalio.

Smegenų apsauga

Akių apsauga

Seksualinės naudos

Kalio įsisavinimo privalumai