Ar synthta-6 geras svorio netekimas?

Syntha-6 yra baltymų priedas, dažnai naudojamas sportininkams ar asmenims, kurie nori padidinti savo kasdienį baltymų kiekį. “Dabartinė nuomonė dėl endokrinologijos, diabeto ir nutukimo” paskelbta 2008 m. Apžvalga pažymi, kad dietos su vidutiniškai dideliu baltymų kiekiu, kartu su nedideliu kiekiu angliavandenių ir riebalų, gali turėti teigiamą poveikį svoriui ir kūno sudėčiai. Kadangi Syntha-6 yra mažai kalorijų turintis maistas, jį galima naudoti vietoj įprasto maisto, kad sumažėtų bendras kalorijų kiekis, padidėtų baltymų kiekis ir būtų skatinamas svorio mažėjimas.

“Syntha-6” mityba

“Syntha-6” yra kelių rūšių baltymų mišinys, įskaitant išrūgų, kazeino, pieno ir kiaušinių. Išrūgų yra greito veikimo baltymų, o kazeinas yra lėtesnio deginimo baltymų forma. Pieno baltymuose yra ir išrūgų, ir kazeino. Kiaušiniai yra dar vienas aukštos kokybės baltymų šaltinis, turintis labai pilną aminorūgščių profilį. Iš viso Syntha-6 baltymai yra aukštos kokybės gyvulinės kilmės baltymai, todėl jie gali lengvai virškinti ir naudoti organizme. “Syntha-6” sudėtyje yra 22 g baltymų per 47 g talpos. Su 200 kalorijų ir 6 gramų riebalų vienoje porcijoje, Syntha-6 kartu su vandeniu gali būti mažai kalorijų miltų.

Išrūgų baltymai ir riebalų nuostoliai

Išrūgų baltymas, pagrindinė baltymų forma Syntha-6, buvo tiriama dėl jo vaidmens mažinant kūno svorį. 2008 m. Paskelbtame tyrime “Nutrition & Metabolism” buvo skiriama išrūgų baltymų dalis dalyviams, kuriems buvo sumažinta 500 kalorijų. Palyginti su kontroline grupe, kuri taip pat buvo mažesnė kaip 500 kalorijų dieta, grupė, vartojanti išrūgų baltymų priedą, prarado daug daugiau kūno riebalų. Vis dėlto skirtumas tarp viso prarasto svorio nebuvo reikšmingas, nes išrūgų baltymų priedas išsaugo liesos kūno masę.

Kazeino baltymas ir svorio kritimas

Taip pat ištirtas kazeino baltymas, nes jis gali padėti numesti svorį. 2007 m. “Metabolizmas” paskelbtame tyrime nustatyta, kad tiek sojos, tiek kazeino baltymų kokteiliai sukelia didelį svorio sumažėjimą nutukusių moterų, kai jie naudojami kaip sumažinto kaloringumo dietos dalis.

Syntha-6 kaip maisto keitimas

Jei jus domina “Syntha-6” naudojimas svorio netekimui, vartokite jį kaip maistą, o ne dietą. Remiantis 2004 m. “Mitybos leidinyje” paskelbtu tyrimu, valgio pakaitalai yra ne tik tokie pat veiksmingi, kaip ir tradiciniai svorio netekimo strategijos, tačiau jie suteikia daugiau patogumo ir aukštesnio adhezyvavimo lygio. Kitame 2009 m. Paskelbtame “Tarptautiniame klinikinės praktikos žurnale” paskelbtame tyrime nustatyta, kad didelės proteinų mitybos pakaitalai, tokie kaip “Syntha-6”, veiksmingiau sumažino pilvo riebalus, palyginti su įprastais maisto pakaitalais.

Syntha-6 nėra vitaminų ar mineralinių medžiagų. Kai planuojate jį vartoti, kad pakeistumėte daugiau nei vieną valgį per dieną, imkite jį kartu su multivitaminų priedu. Arba maišykite Syntha-6 baltymų miltelius su vaisiais ir daržovėmis, kad sukurtumėte vitaminų ir mineralų turtingą baltymų purtymą.

Saugumas