Kaip atsikratyti priklausomo draugo

Palankumas gali pakenkti jūsų gebėjimui bendrauti su draugais ir šeimos nariais, nes jūsų vaikinas visada nori sužinoti, ką darai, ar nori, kad su juo padarytumėte viską. Kai vaikinas tampa priklausybe, tai gali būti įspėjamasis ženklas, kad atėjo laikas nutraukti santykius. Tai galite įvairiais būdais pakeisti savo gyvenimą ir geriau suprasite savigyną.

Imkitės veiksmų, kad užtikrintumėte savo gerovę. Padarykite savo draugams ir šeimos nariams suprasti, kad jūs sutriuškite su savo priklausomu draugu. Santykių nutraukimas gali sukelti skausmingą jausmą ir tai gali sukelti nenuspėjamą elgesį. Net jei nesate įtariate, kad jūsų vaikinas bus įstrigęs ar tapsi agresyvus, kai sutrupinsite su juo, pasakykite artimą asmenį apie savo planus, kurie padės užtikrinti jūsų saugumą. Papasakokite draugui ar šeimos nariui, kurį paskambinsite po to, kai suskilsite.

Išreikškite jam, kad baigiate santykius. Būkite aišku, su savo draugu, apie tai, ko norite – ar tai likti draugais ar nebevartoti jo matyti. Venkite jo bandyti įtikinti jus, kad vėl jį įvardinsi.

Venkite susisiekti su juo po suskirstymo. Susisiekus su juo po to, kai baigsite santykius, paskatins jį galvoti, kad praleidžiate jį ir galvojate apie santykių pradžią. Jei jis susisieks su jumis, palaikykite pokalbius trumpais.

Rasti kitus žmones, su kuriais užsiimti veikla. Praleiskite laiką su kitais žmonėmis, kad užpildytumėte laiką, kurį praleidote su savo draugu. Skambinkite savo draugams. Pasiruoškite išeiti į vakarienę arba vakarienė mergaitėms. Prisijunk prie veiklos klubo.

Perkelkite savo gyvenimu. Kai buvote santykiuose, praleidote tam tikrą savo laiką, užsiimydamas tik jam priklausančia veikla. Pabandykite veiksmus, kuriuos atidėjote santykiuose, pvz., Šokių klasę. Mėgaukis. Tai leis jūsų buvusiam berniukui sužinoti, kad yra nauja perspektyva, ir jūs nesate grįžti prie jo santykių.

Prireikus imtis dar ryžtingesnių veiksmų. Užtikrinkite savo saugumą nutraukdami santykius ir pasibaigus santykiams pasibaigus tik tuo atveju, jei jūsų vaikino savimoniškumas tampa sunkesnis. Per daug priklausantis vaikinas gali tapti piktnaudžiavimu ir kelti grėsmę jūsų saugumui. Pasak Mayo klinikų, iš pradžių piktnaudžiavimas gali būti labai subtilus. Tačiau žiūrėkite, ar kontroliuoti, pavydus ar savybes elgtis. Skambinkite “National Violence Hotline” telefonu 800-799-SAFE arba 911, jei yra pavojaus požymių arba jis kelia grėsmę jūsų saugumui.