Kaip nėščioms duoti skausmą

Pasak Nacionalinio gimdyvių ir vaikų oralinio sveikatos išteklių centro, nėščios moterys labiau linkusios sirgti dantenomis ir gingivitu. Keisti hormonus ir nėštumo stresą ant jūsų kūno gali palikti jums silpnus ir skausmingus dantis. Deja, kai kurie metodai, kuriuos paprastai galite naudoti dantų skausmui malšinti, netinka nėštumo metu. Įsitikinkite, kad naudodamiesi saugiais dantų skausmo malšinimo būdais naudojate tik tuos ir jūsų kūdikio sveikatą, kad galėtumėte susidoroti su dantų skausmu.

Paimkite acetaminofenas pagal pakuotės nuorodas. Nors Amerikos Nėštumo asociacija perspėja, kad vartojant ibuprofeną ar aspiriną ​​nėštumo metu, acetaminofenas yra saugus vartoti tol, kol skausmas kyla dėl tinkamų dozavimo nurodymų. Tai gali padėti sušvelninti skausmą trumpuoju laikotarpiu, kol galėsite pamatyti odontologą arba pasikalbėti su savo akušeriu.

Kramtykite visą gvazdikėlį, siūlo TheLaborofLove.com. Gervuogių aliejus, kuris išskiriamas iš skiltelės, gali būti paveiktas skausmingame dantis kaip natūralus ir saugus būdas numalšinti skausmą nėštumo metu. Gvazdikėlių aliejus gali būti įsigytas vaistinėse, tačiau tuo atveju, kai jis naudojamas dideliais kiekiais, jis gali sukelti nervų žalą, taigi vienu metu kruopšti vieną ar dvi gvazdikutes. Jūs turėtumėte pastebėti skirtumą per pusvalandį kramtomųjų gvazdikėlių.

Gandykite šiltu vandeniu, kuris gali laikinai ir saugiai sušvelninti lengvą skausmą.

Pasakykite MayoClinic.com vietiniam antiseptikui, kurio sudėtyje yra benzokaino, paveiktam dantukui su medvilniniu tamponu. Tai yra ta pati formulė, kuri naudojama kūdikiams nuryti ir saugi nėščia. Ieškokite gelio formulės vaistinės parduotuvėje kūdikių aprūpinimo skyriuje.

Suplanuokite susitikimą su savo stomatologu, jei skausmas nesumažėja per vieną ar dvi dienas. Nors skausmo malšinimo metodai gali būti veiksmingi, jums reikės rūpintis, jeigu turite abscesuojantį dantį, ertmę ar kitą dantų problemą. Pasakykite savo dantų gydytoją, kad laukiate, ir ji atliks koregavimą rentgeno kambario metu ir dirbdami dantu, kad būtų naudojami tik saugūs produktai.