Kaip pradėti kultūrizmą moterims

Stiprumo mokymas siekia padaryti tvirtesnį jus, o kultūrizmas siekia tikslą iki kelių skylių – kad jūsų kūnas būtų vizualus raukšlių raumenų ir raumenų apibūdinimas. Jūs galite tapti moterų kultūristu ir vis dar išlaikyti savo moteriškumą ir apeliaciją, kaip rodo kultūrizmo piktogramos, tokios kaip Rachel McLish ir Marissa Rivero, sėkmingos aktorės ir gražūs modeliai. Kad pradėtumėte, jums pirmiausia reikia atlikti pradinius tris mėnesius skirto darbo, taip pat planuoti ir stebėti savo pažangą.

Nuo dviejų iki trijų dienų per savaitę turėtumėte praleisti svorio kambarį su savo stiliumi. Pirmadienis, trečiadienis ir penktadienis yra ideali vieta. Galite sutelkti dėmesį į galios pakėlimus – “deadlift”, “squat” ir “bench” – raumenims sukurti ir procese deginti riebalus. Tikėtis sušilti pakėlus nedidelius svorius ir praleisti maždaug valandą per seansą. Moterys: nepamirškite sunkiai treniruotis po pirmojo mėnesio artimiausiu metu. Pasitarkite su rimtu treniruočių metu, kad pakuotumėte nuo 5 iki 10 kilogramų papildomo raumens, rekomenduoja fitneso autorius Stuartas McRobertas, rašydamas žurnale “Iron Man”.

Pasirinkite savo mėgstamą kardio – verpimo, lauko dviračių, bėgimo, kalnų spyruoklių, plaukimo būdą – ir sunkiai jį įveikti. Pažodžiui. Brian Lebo iš “Athletic Performance” mokymo centro Ohajo patarė HIIT, intensyviam intensyviam treniruotės lygiui, kuris yra jūsų būdas taupyti laiką taupiai. “Lebo” rekomenduoja 3-1 santykį “poilsio ir darbo santykis”. Praktiškai tai reiškia, kad jūs galite, pavyzdžiui, važiuoti 30 sekundžių ant kalvos, vaikščioti ar grįžti į kalną 90 sekundžių ir pakartoti keturis kartus intensyviam 10 minučių treniravimui.

Perdirbtas ir keptas maistas vyks pro šalį kaip kultūrizmo programos dalis. Kiekvieną dieną jums reikės penkių ar šešių mažų patiekalų su liesa baltymų, skirtų raumenų, angliavandenių, skirtų jūsų treniruotėms ir sveikiems riebalams, kad atitiktų badą. Lebo pataria, kad jūs rengiate valgio planus savo savaitę. Praleiskite raumenis visą 48 valandas prieš dirbdami tą pačią raumenų grupę ir gausite daug miego.

Jums gali prireikti pakartotinai pastatyti savo sandėliuką su daugybe tunų ir sveiki grūdai. “Rivero” dalinosi informacija apie savo mitybą su “SimplyShredded.com”. Maži patiekalai gali būti avižos ir virti kiaušinių baltymai, saldžiosios bulvės ir tunai, rudieji ryžiai, vištiena ir žalumynai arba tilapija ir ketvirtadalis avokadų. Paveikslėlio konkurentas Ashley Tomsas, kuris 90% kultūrizmo sėkmės apibūdina mitybą, panašiai jungia viščiukus, žaliąsias daržoves ir plienines avižas, išrūgų baltymų kokteilius ir avižas bei užkandžius, tokius kaip baltymų kokteilius ar riešutus.

Įsipareigokite svorio kambariui

Paspartinti kardio intensyvumą

Pakeisk savo valgymo įpročius

Maitinimo idėjos pradedantiesiems