Kaip važiuoti dviračiu

Važiavimas stacionariu pratybų bike yra veiksmingas būdas gauti savo širdies ir kraujagyslių treniruotes namuose ar sporto salėje. Pravažiuojantys dviračiai taip pat sustiprina jūsų glutes, keturračius, kaklo šonkaulius, klubo lanksčius ir veršelius. Rasite stacionarius pratybų dviračius vertikaliais ir gulstais modeliais. Paprastas ir gulsčias dviratis paprastai turi elektroninį skaitymą, kuris jus perduoda per treniruotę. Taip pat yra statonarinių dviračių, naudojamų grupinėms patalpų dviračių klasėms, vadovaujantis instruktoriumi.

Sėdėkitės su treniruokliu ir padėkite pėdas ant treniruoklių pedalų. Patikrinkite, ar kiekviena kojelė yra visiškai tiesi, kai keliai yra visiškai ištraukti, kai jo pedalas yra toliausiai nuo tavęs. Jei taip, sėdynė yra tinkamoje padėtyje. Jei ne, reguliuokite dviračio sėdynę aukštyn arba žemyn (standartiniame stacionariniame dviratyje) arba į priekį arba atgal (ant kalno), kol jūsų keliai bus visiškai ištempti, kai jūsų kulnai yra ant dviračio pedalų.

Padėkite kojų kamuoliukus ant dviračio pedalų, tai yra jūsų standartinė važiavimo pozicija. Trumpai patikrinkite pedalą, kad patikrintumėte savo padėtį; jei pakoregavote dviračio sėdynę, kaip nurodyta 1 veiksme, dabar kiekviename kelyje turite šiek tiek pasisukti, kai šis pėdos pedalas yra tolimiausioje taško pusėje, kai važiuojama dviračiu.

Sėdėk tiesiai. Pagalvokite, kad pakabintumėte smakrą atgal, laikydami pečių ašmenis, išspausti žemyn ir atgal, ir nuleiskite savo pilvo galvą link savo stuburo. Jei norite, lengvai nuimkite dviračio vairas.

Pedalas lėtai, netgi slėgiu, įjungsite dviračio konsolę. Paspauskite “Greitą pradžią”, kad galėtumėte nedelsiant patekti į valdiklius, arba pasirinkite iš anksto suplanuotą mokymo parinktį, jei tokia yra, papildomam iššūkiui.

Pedalas lėtai pradedamas nuo pirmųjų 5 iki 10 minučių treniruotės. Tai vadinama pašildymu ir leidžia jūsų kūno laikai prisitaikyti prie būklės judesio, mažinant jūsų šansą sužaloti. Dauguma iš anksto užprogramuotų treniruočių procedūros paskatins jus sušilti, jei naudosite “Greitosios pradžios” parinktį, turėsite žiūrėti laikmatį ir stebėti save, tik nepamirškite, kad pirmąsias 5-10 minučių lengviau.

Susipažinkite su sidabro širdies ritmo monitoriais, jei jie yra, kad mašina galėtų stebėti jūsų širdies ritmą. Mašina paskatins jus greičiau ar lėčiau pedalą, kad jūsų širdies ritmas būtų idealus, dauguma pradedančiųjų norės pradėti dirbti maždaug 70 procentų savo maksimalaus širdies ritmo (kaip parodyta dviratį rodinyje). Kai jūsų fitnesas pagerės, galėsite išsiaiškinti didesnę jūsų didžiausio širdies susitraukimo dažnio dalį.

Tęskite pedalą mažiausiai 10 minučių. Ligų kontrolės ir prevencijos centrai rekomenduoja kiekvieną savaitę sulaukti mažiausiai 150 minučių (30 minučių, 5 paras per savaitę) aerobinio aktyvumo, tačiau jei jūs negalite pedalą trenkti 30 minučių, nesvarbu, ar tai dėl sveikatos ar laiko, Viskas gerai, kad pertrauka šiuos 30 minučių į 10 minučių sesijas.

Atleiskite, kaip sušildėte, lėtai pedalydami pastaruosius 5-10 minučių treniruotės. Tai padeda jūsų kūnui prisitaikyti prie ramybės būklės.