Kettlebell bicepso pratimai

Amerikos sporto medicinos koledžas apibūdina kettlebell kaip ketaus prietaisą, naudojamą keletui balistinių pratybų. Tie, kurie nori nukreipti savo bicepso raumenis, gali pasiekti optimalių rezultatų, naudodamiesi spinduliuotėmis. Keletas pratimų, kurie paprastai apima hantelius, gali būti lengvai modifikuojami ir naudojami įprastoje treniruoklio atsparumo treniruotėje.

Bicep garbanos su kettlebells

Norėdami atlikti šį pratimą, naudokite abi rankas, kad vieną virdulį būtų truputį žemiau juosmens, o jūsų delnai nukreipti į išorę. Užsukite varpelį link savo krūtinės. Grįžti į pradinę padėtį. Dėl keturkampio svorio centro, bicepso garbanojimo su keturgalvio raundu atlikimas yra sudėtingesnis, nei vienas su hanteliu. Šiai pratybai ir kitiems dviems, užbaigti nuo dviejų iki trijų rinkinių su aštuoniu iki dešimties kartų kiekviename rinkinyje.

Hammer Bicep garbanos su Kettlebells

Amerikos vingiuotojų taryba praneša, kad plaktuko bicepso garbanojimas ne tik veikia bicepsus, bet ir apima dilbius, o tai yra sunki užduotis. Norėdami atlikti plaktuko bicepso garbanojimą, laikykite rankenėlę rankenomis viena ranka, laikykite ranką ramiai kūno pusėje ir palieskite delną prie šlaunies. Laikydami delną priešais kūną, sulenkite alkūnę, kad keturkampis būtų aukštyn krūtinėje. Tada grąžinkite ją į pradinę padėtį.

Vertikalios eilutės su Kettlebells

Galiausiai vertikalios eilutės su keturkampiais gali žymiai padidinti bicepo stiprumą ir hipertrofiją. Pradėkite laikydami vieną keturkampį su abiem rankomis šiek tiek žemiau juosmens. Exercisers turėtų padėkite savo rankas delnus, nukreiptus į savo kūną. Naudokitės bicepsais, kad traukite variklį ant krūtinės aukščio, leiskite alkūnams ištiesti į šonus. Amerikos sporto medicinos koledžas teigia, kad lenkimo keliai, kaip keturkampis, yra nuleidžiami į pradinę padėtį ir ištiesinti juos, kai jie yra pakeliami, gali padaryti dinamiką.

Saugumas su Kettlebells

Naudojant bet kokią treniruoklių įrangą svarbu suvokti jūsų saugumą. Norint pasiekti geriausius rezultatus, treniruokliams reikia pradėti nuo lengvų keturkampių ir pasipriešinti, nes jie tampa labiau įgudę. Amerikos taryba pratybų skatina tiems, kurie yra nauji įrenginiai, apsvarstyti galimybę dirbti su asmeniniu treniruokliu ar fiziologu, kad geriau suprastų tinkamą techniką. Naudodamiesi spinduliuotėmis, turėtumėte patirties, kad užtikrintumėte savo saugumą.