Magnio trūkumas ir pyktis

Kai kurie žmonės mano, kad magnio trūkumas yra susijęs su pykčiu, bet šis tyrimas nepalaiko jokio tyrimo. Magnio trūkumas gali būti susijęs su sumažėjusia agresija. Magnis yra susijęs su psichine sveikata. Remiantis Nacionaliniais sveikatos institutų duomenimis, daugelis amerikiečių negauna pakankamai magnio, nors defektų simptomai yra reti.

Funkcija

Nacionaliniai sveikatos instituto pranešimai rodo, kad magnis yra svarbus normalioms raumenų ir nervų funkcijoms, širdies ritmui, imuniniam atsakui, kaulų sveikatai, energijos metabolizmui ir baltymų sintezei. Jis taip pat padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir užtikrina normalią kraujo spaudimą. Mokslininkai tyrinėja magnio vaidmenį užkertant kelią ir valdant sveikatos būklę, tokią kaip hipertenzija, širdies ir kraujagyslių ligos ir diabetas.

Psichinė sveikata

Remiantis Nicolas Singewaldo ir jos neurofarmakologijos kolegų 2004 m. Tyrimo duomenimis, dėl magnio trūkumo pelėms pasireiškia padidėjęs nerimo elgesys. Pagal 2008 m. Luko T. Curtis ir jo kolegų žurnalo “Alternatyvios ir papildomos medicinos žurnalas” paskelbtą 2008 m. Tyrimą papildymas karnitinu, cinku ir magnezija gali pagerinti dėmesio trūkumo ar hiperaktyvumo sutrikimo simptomus. Pagal tyrimo, kurį paskelbė Nicolas Singewald ir jo kolegų Neurofarmakologijoje, 2004 m. Tyrimas dėl magnio išnykimo gali sukelti depresinį elgesį pelėms.

Efektas

Pagal magnio deficito gali būti įžeidžiančios agresijos pelėms, remiantis 2002 m. Sari E. Izenwasser ir jo kolegų iš farmakologijos biocheminių ir elgesio tyrimų. Per didelis kiekis gali padidinti agresiją. Mokslininkai teigė, kad poveikis yra tas, kad magnis yra susijęs su neuromediatoriais dopaminu, norepinefrinu ir serotoninu.

Trūkumas

Virškinimo sistemos ir inkstų bei virškinimo trakto sutrikimų, tokių kaip Chrohno liga, sveikata gali paveikti magnio virškinimą. Lėtinė vėmimas ar viduriavimas taip pat gali sukelti trūkumą. Žmonėms, kuriems gali prireikti papildomo magnio, yra vyresnio amžiaus žmonės ir alkoholizmo sutrikimai, blogai kontroliuojamas cukrinis diabetas, lėtinės malabsorbcijos sutrikimai ar chroniškai žemas kalio ir kalcio kiekis kraujyje. Tiems, kurie vartoja tam tikrus vaistus, įskaitant kai kuriuos diuretikus, antibiotikus ir vaistai, vartojami vėžiui gydyti, taip pat gali prireikti daugiau magnio. Ankstyvieji magnio trūkumo simptomai yra apetito praradimas, pykinimas, vėmimas, nuovargis ir silpnumas.

Rekomendacijos

Gaukite magnio iš pupelių, žirnių, riešutų, sėklų ir sveiki grūdai. Vyrai nuo 19 iki 30 metų turėtų gauti 400 mg magnio per dieną. Vyrams virš 30 metų turėtų būti 420 mg. Moterims nuo 19 iki 30 metų kiekvieną dieną reikia gauti 310 mg magnio. Moterys, vyresnės nei 30 metų, turėtų gauti 320 mg. Didžiausia magnio koncentracija iš papildų yra 350 mg per dieną.