Mažai ląstelienos maisto produktai kolonoskopijai

Geros sveikatos priežiūros paslaugos apima reguliarius patikrinimus ir patikrinimus. Kolonoskopijos testas leidžia savo gydytojui pažvelgti į gaubtinės žarnos ir tiesiosios žarnos dugną, kad patikrintų kraujavimą, uždegimą, polipus, auglius ir kitus sutrikimus. Pasiruošimas procedūrai reikalauja kruopščiai valyti žarną vartojant vaistus ir specialią dietą. JAV daugiabriaunė kolorektalinio vėžio darbo grupė ir Amerikos gastroenterologinės endoskopijos draugija rekomenduoja mažai skaidulų ir (arba) pilnas skysčių dietą prieš kolonoskopiją.

Mažo pluošto produktai pagal grupes

Prieš kolonokopiją po mažos skaidulos ir (arba) pilna skysčio dietos atsiranda mažiau gausus išmatos, todėl prieš pradedant procedūrą užtikrinama tinkama žarnyno valymas. Mitybos ir dietologijos akademijoje “Mitybos priežiūros instrukcijoje” pateikiama maisto produktų grupėje mažai plaušo dieta; – pieno produktai: pienas, jogurtas, varškė, kietieji sūriai ir riešutų miltai; – baltymai: švelniai pagaminti mėsos produktai; Naminiai paukščiai, kiaušiniai, lygūs riešutų sviestukai ir tofu; – grūdai: baltos duonos ir makaronų, kruopos, kruopos ir kitų rafinuotų javų grūdai; – daržovės: konservuoti ir minkšti virti daržovės, taip pat daržovių sultys be sėklų. – Vaisiai: konservuoti ir gerai paruošti vaisių ir vaisių sultys be minkštimo; visaverčio skysto maisto dieta – sultinys, arbata, kavos, gaiviųjų gėrimų, želatina, sulčių be celiuliozės, sveriančios pieno ir sultinio sriubos, krevetės, Pudingai ir pieno pyragas.

Maistas, kad būtų išvengta mažo pluošto dietos

JAV daugiabriaunė kolorektalinio vėžio darbo grupė teigia, kad netinkamas skrandžio gryninimas yra 20-25 proc. Kolonoskopijų. Taigi svarbu vengti pluoštinių maisto produktų, įskaitant: – baltymus: riešutus, sėklą ir pupeles; – grūdus: kukurūzų ir grūdų produktus, tokius kaip duona, krekeriai, makaronai ir traškučiai, – daržovės: Žalios arba lengvai virtos daržovės ir tos pačios odos ir (arba) sėklos, – vaisiai: žaliavos arba džiovinti vaisiai ir vaisiai su odomis ir (arba) sėklomis. Jei prieš kolonoskopiją turite klausimų apie savo mitybą, pasitarkite su savo gydytoju arba Kur turėsite procedūrą.